Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Auta / Cars

Auta / Cars

Pierwszy film z serii "Auta" pojawił się w kinach w 2006 roku. Od tamtej pory mogliśmy oglądać jeszcze dwa filmy z tej serii. A samochodziki, będące bohaterami bajek, zyskały wielu fanów na całym świecie. Głównym bohaterem wszystkich części jest Zygzak McQueen, a oprócz niego poznajemy wiele innych ciekawych i zabawnych postaci, które razem przeżywają mnóstwo szalonych przygód. 

Pierwsza część pod tytułem "Auta" wprowadza nas do świata sympatycznych samochodzików. Poznajemy Zygzaka, który przygotowuje się do najważniejszego wyścigu w swoim życiu! Wyścigu o Złoty Tłok. Pech chciał, że trafia on do małego miasteczka, gdzie powoduje znaczne szkody. Zanim z niego wyjedzie musi wszystko naprawić. Ale dzięki tej przygodzie poznaje swoich przyjaciół i przekonuje się, że nie warto bym egoistycznym i samolubnym. Od tej pory swoje przygody dzieli z najlepszym przyjacielem Złomkiem. Oprócz Złomka poznajemy też innych bohaterów bajki, takich jak Sally, Szeryf, Marek Marucha i wiele innych zabawnych samochodzików obdarzonych ludzkimi cechami.

W drugiej części filmu "Auta" Zygzak wraz ze Złomkiem wyruszają w podróż pełną przygód. Główny bohater bierze udział w wyścigach, które mają wyłonić najszybszy samochodzik świata. Trzecia część bajki opowiada o dalszych losach Zygzaka. Poznajemy w niej kolejnych bohaterów i przeżywamy z nimi niesamowite przygody.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie wiele wspaniałych produktów opartych na bajkach "Auta". Zbierzcie całą kolekcję małych samochodzików, przedstawiających bohaterów filmu. Urządzajcie ze swoimi przyjaciółmi szalone wyścigi. Bawcie się wspaniałymi zestawami z tej serii. Zabierzcie swoje samochodziki w podróż dzięki czerwonej ciężarówce o imieniu Maniek, która służy do przewozu małych autek. W zabawie produktami z serii Auta jedyne co Wa ogranicza to Wasza wyobraźnia. Przekonajcie się sami jakie wspaniałe przygody czekają Was w trakcie zabawy z Zygzakiem i jego przyjaciółmi.