Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Księżniczki Disney'a

Księżniczki Disney'a

Walt Disney stworzył mnóstwo seriali animowanych i filmów pełnometrażowych dla dzieci i młodzieży. Dużą rolę w jego twórczości odgrywają Księżniczki, które zachwycają i inspirują już od wielu lat. Każda dziewczynka ma swoją ulubioną bohaterkę, którą chciałaby zostać. Czasami wybór pada ze względu na piękną suknię, a czasami ze względu na szlachetny charakter. Powodów jest mnóstwo, natomiast wiemy, że każda dziewczynka marzy, by stać się Księżniczką z bajki.

Królewna Śnieżka jest pierwszą Księżniczką Disneya, którą stworzono i chyba jedną z najsłodszych Księżniczek. Czternastoletnia dziewczynka ma krótkie czarne włosy i piękną żółto niebieską suknię. Występowała w filmie: "Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków". Kopciuszek jest główną bohaterką filmu o tym samym tytule. Piękna, wzruszająca historia biednej dziewczynki, która została Panią Dworu. Arielka jest bohaterką filmu "Mała Syrenka", który powstał na podstawie baśni Hansa Christian'a Andersen'a. Podwodny świat skrywa wiele tajemnic i ekscytujących przygód. Pokahontas jest córką indiańskiego wodza w Ameryce Północnej. Posiada długie czarne włosy i skromny strój. Poszukuje przygód i pragnie znaleźć własne miejsce na świecie. Bella to niezwykle skromna osoba. Zostaje uwięziona przez strasznego potwora, który dużo zyskuje w oczach dziewczyny przy bliższym poznaniu. Bestia okazuje się zaczarowanym Księciem, a Bella u jego boku wreszcie odnalazła swoje szczęście. Dżasmina jest 15- letnią córką Sułtana, która w pałacu czuje się bardzo samotnie. Przygoda zaczyna się, kiedy Księżniczka ucieka z zamku w przebraniu wieśniaczki. Anna i Elza cieszą się bardzo dużą popularnością. Piękne Księżniczki z "Krainy Lodu" fascynują i inspirują Młode Damy.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie zabawki z serii Księżniczki Disneya. Wśród nich znajdziecie puzzle z różnymi podobiznami ulubionych bohaterek, lalki, zestawy tematyczne oraz gry i koraliki Aquabeads. Daj się ponieść wyobraźni i stań się prawdziwą Księżniczką z bajek Disneya. Wolisz piękną suknię, modną fryzurę, a może magiczną moc? Wybór należy tylko do Ciebie.