Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Shimmer i Shine

Shimmer i Shine

Zahara to magiczna kraina, w której mieszkają siostry bliźniaczki Shimmer i Shine. Są dżinami i mają moc spełniania codziennie trzech życzeń! Dzięki tej niezwykłej umiejętności, pomagają swojej ludzkiej przyjaciółce Leah rozwiązywać jej problemy. Dziewczynka komunikuje się ze swoimi magicznymi koleżankami za pomocą naszyjnika, dzięki czemu Dżiny wiedzą kiedy Leah potrzebuje ich pomocy! Zawsze ruszają jej na ratunek na swoim magicznym dywanie

Shimmer to niezwykle optymistyczny Dżin o niebieskich oczach i różowych włosach. Jest wyjątkowo energiczna i entuzjastycznie nastawiona do życia. Uwielbia kolekcjonować buteleczki dżinów i jest wielką fanką sprzątania, a w szalonych przygodach towarzyszy jej małpka o imieniu Tala. Shine natomiast ma przepiękne różowe oczy i niebieskie, niczym błękit nieba, włosy. Jest wielką miłośniczką zwierząt, a na codzień towarzyszy jej ukochany pupil, tygrys bengalski, Nahal. Shine jest wiecznie głodna i w przeciwieństwie do swojej siostry bliźniaczki nienawidzi sprzątać. Jest niezwykle odważna i ma ogromną wiedzę na temat magicznych stworzeń. Leah to ludzka przyjaciółka bliźniaczek. Jest blondynką o zielonych oczach. W porównaniu do swoich rówieśników wiedzie niezwykłe życie, które musi trzymać w tajemnicy. Posiada magiczny naszyjnik, dzięki któremu może komunikować się ze swoimi przyjaciółkami. Choć nie zawsze Shimmer i Shine udaje się spełniać życzenia Leah i wychodzą z tego różne zabawne sytuacje, dziewczynki uwielbiają spędzać razem czas i przeżywać niesamowite przygody.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie szeroki wybór produktów z serii Shimmer i Shine. Do wyboru są nie tylko pojedyncze figurki przedstawiające bohaterów bajki, takich jak Shimmer, Shine, Leah w różnych strojach, Zeta, Tala czy Nahal. YellowHead oferuje również większe figurki z dźwiękami przedstawiające tytułowe bohaterki, a także zestawy takie jak Magiczny Latający Dywan. W naszym sklepie znajdziecie również masotki waszych ulubionych bohaterów z bajki. Zabawki z serii Shimmer i Shine to mnóstwo wspaniałej, magicznej zabawy. Wsiadaj na latający dywan z dżinami i przeżyj z nimi niesamowite przygody.

Popularne produkty z serii Shimmer i Shine


Dżiny-niespodzianki

Dżiny-niespodzianki

Shimmer i Shine MATTEL DTK47