Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Strażak Sam

Strażak Sam

Strażak Sam to serial animowany dedykowany dla najmłodszych dzieci. Charakter edukacyjny bajki sprawia, że oprócz świetnej zabawy dzieci uczą się zasad zachowania się w niebezpieczeństwie, korzystania z numerów alarmowych oraz poznają ten odpowiedzialny zawód i sytuację, w których pomoc strażaka staje się niezbędna. Tytułowy bohater Samuel Jones - Sam jest bardzo odważnym strażakiem. Bardzo lubi swoją pracę i w pełni się jej oddaje. Nosi granatowy uniform oraz żółte spodnie. Akcja serialu dzieje się w fikcyjnym miasteczku Pontypandy, w którym nasz bohater mierzy się z nowymi wyzwaniami oraz przygodami. Chociaż jest bardzo ambitny, wie że zawsze może liczyć na pomoc swoich najlepszych przyjaciół Penny Moris i Elvisa Cridlingtona. Przeżyj niezapomniane przygody z nieustraszonym Samem i mieszkańcami miasteczka. 

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie zestawy z serii Strażak Sam. W każdym zestawie znajdziecie figurki z ulubionymi bohaterami serialu, dzięki którym Maluch może odwzorowywać ulubione sceny z filmu lub wymyślać własne historie. Nie zabraknie również pięknych wozów strażackich ze światłem i dźwiękiem oraz remiz strażackich i baz ratowniczych. Dzięki tym zestawom chłopcy mają mnóstwo wspaniałej zabawy u boku swojego ulubionego bohatera.

W YellowHead w Łodzi znajdziecie również puzzle z bohaterem serialu Strażak Sam. Rożne wielkości elementów sprawią, że zarówno najmłodsi jak i nieco starsi fani bajki będą mogli rozwijać swoje umiejętności manualne poprzez wspaniałą zabawę.