Łódź, Karolewska 25            503 189 042

SuperWings

SuperWings

Gdzieś na Pacyfiku znajdziecie niezwykłą wyspę! Na tej wyspie swoją bazę stworzyły wyjątkowe samolociki, które potrafią zmieniać się w roboty. SuperWings to serial animowany emitowany przez TVP ABC, opowiada on o przygodach, które przeżywają samolociki- Jett i jego przyjaciele. Bohaterowie bajki mają niezwykle ważne zadanie do realizowania każdego dnia. Dostarczają przesyłki dzieciom z całego świata. W paczkach znajdują się przedmioty, które są potrzebne do realizacji marzeń, dlatego Jett i inne samoloty nie mogą zawieźć dzieci. Wejdź do magicznego świata bohaterów SuperWings, poznaj ich wszystkich i przeżywaj z nimi wspaniałe przygody.

Głównym bohaterem bajki jest Jett, biało-czerwony samolocik. To właśnie on odpowiada za to, czy przesyłki dotrą do wszystkich dzieci i pomogą im spełniać ich najskrytsze marzenia. Z pewnością jednak nie dał by sobie rady bez swoich przyjaciół i pomocników. Donnie, żółto-niebieski samolot, potrafi naprawić wszystko. Gdy tylko coś się zepsuje, lub trzeba coś zbudować, przybywa na ratunek ze swoją skrzynką pełną narzędzi. Dizzy, biało-różowy samolocik płci żeńskiej, ratuje ludzi z wypadków, a także wyciąga Jetta z największych tarapatów. W bajce nie brakuje również innych bohaterów. Jerome uwielbia być w centrum uwagi, a jego pasją jest taniec. Paul pilnuje lotniska, a hobbystycznie pomaga wszystkim swoimi detektywistycznymi umiejętnościami. Nad wszystkimi samolocikami czuwa Grand Albert, który dzięki swojemu doświadczeniu życiowemu i swojej walizce wspomnień zawsze służy dobrą radą i pomocą.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie wiele ciekawych zabawek z serii SuperWings. Wśród nich są małe figurki, figurki transformujące i większe roboty przedstawiające głównych bohaterów bajki. Wybierzcie swojego ulubionego, przeżywajcie z nim wspaniałe przygody i bawcie się bez końca.