Łódź, Karolewska 25            694 41 41 05

Clementoni

Clementoni

Włoska marka Clementoni została założona w 1963 roku. Od ponad 50 lat uszczęśliwia dzieci na całym świecie. Właściciel firmy Mario Clementoni mawiał, że "pomysły zmieniają świat", dlatego firma dąży do coraz nowszych rozwiązań. Zabawki Clementoni są całkowicie bezpieczne dla dzieci, dlatego nadają się dla dzieci już od pierwszych dni życia.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie duży wybór zabawek firmy Clementoni. Dla najmłodszych dzieci producent oferuje serie Baby Clementoni oraz Disney Baby. Znajdziecie w nich grzechotki i maty dla najmłodszych dzieci. Dla nieco starszych dzieci, które zaczynają przygodę z interaktywnymi zabawkami: sortery kształtów, muzykalne piłki czy zwierzaki do kąpieli. To wspaniały sposób na poznanie kształtów, nazw zwierząt oraz pierwszych literek i cyferek. Klocki Clementoni możemy podzielić na dwie grupy wiekowe. Dla młodszych dzieci są to gumowe, miękkie klocki, a dla starszych plastikowe, leciutkie. Możesz zbudować z nich wszystko co podpowie wyobraźnia. YellowHead oferuje serię Naukowa Zabawa. Są to roboty, które trzeba samodzielnie zbudować. W niektórych modelach mamy możliwość sterowania nimi za pomocą darmowej aplikacji na Smartfon lub Tablet. W serii Naukowa Zabawa znajdują się również wszelakie eksperymenty oraz laboratoria, w których dzieci poznają jak się robi perfumy, mydło czy kosmetyki. Skamieniałości przeznaczone są dla małych poszukiwaczy przygód. Dziecko podczas zabawy może zamienić się w archeologa i wydobyć szkielet prehistorycznego zwierzęcia, który należy złożyć. W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie również puzzle oraz pomoce edukacyjne jak na przykład Ciało Ludzkie lub Interaktywny Globus.

Mówiący Globus posiada czujnik optyczny oraz 3 poziomy trudności, dzięki czemu zabawka rośnie razem z dzieckiem. 13 rożnych funkcji poznawczych takich jak waluta, stolica, hymn, danie narodowe czy powierzchnia kraju sprawią, ze podczas zabawy młodzież zapamięta wiele istotnych informacji z kraju i ze świata. Jeśli dowiedział się wystarczająco dużo, może sprawdzić swoją wiedzę podczas rozwiązywania quizów, które dostępne są również w trzy stopniowej skali trudności. Edukacyjne zabawki Clementoni to mnóstwo świetnej zabawy i nauki. Dziecko nawet się nie zorientuje ile się nauczyło podczas wspaniałej zabawy, a rodzic z dumą będzie podziwiał postępy Malucha.

Popularne produkty z serii Clementoni


Mówiące Pióro 500 Pytań Zwierzęta

Mówiące Pióro 500 Pytań Zwierzęta

Clementoni Clementoni 50649
Mecha Skorpion

Mecha Skorpion

Clementoni Clementoni 50718
Przygoda z Psim Patrolem

Przygoda z Psim Patrolem

Clementoni Clementoni 16736
Mówiące Pióro 500 Pytań

Mówiące Pióro 500 Pytań

Clementoni Clementoni 50651