Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Klocki COBI

Klocki COBI

Firma Cobi powstała w 1987 roku. Na początku zajmowała się produkcją puzzli i gier, ale w 1992 roku rozpoczęła się produkcja plastikowych, kolorowych klocków. Polska firma Cobi swój zakład produkcyjny posiada w Mielcu, skąd wychodzą gotowe zestawy dla dzieci. Producent oferuje duży wybór tematyczny sprzedawanych zestawów. Dziewczynki, Chłopcy, a nawet najmłodsze dzieci znajdą coś dla siebie. Dla Maluszków dedykowana jest seria Duże Klocki z ulubionymi postaciami, które dzieci znają z bajek i seriali animowanych.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie zestawy z różnych serii marki Cobi. Dla dziewczynek proponujemy zestawy z serii Little Live Pets. Kolorowe, urocze zwierzątka do złudzenia przypominają żywe. Poruszają się jak prawdziwe, dzięki czemu wspaniała zabawa nie będzie miała końca. Z kolei chłopcy uwielbiają żołnierzy, czołgi oraz pojazdy pancerne. Firma Cobi staje naprzeciw dziecięcym wymaganiom i stworzyła serię Small Army. Mali konstruktorzy mogą odtworzyć wielkie bitwy, poznać historię oraz wcielić się w różne role i zostać przywódcą armii. W tej serii znajdziecie różne podkategorie, dzięki czemu dzieci będą miały bardziej usystematyzowaną wiedzę oraz nowo poznane fakty historyczne bez problemu zostaną zapamiętane. Mała Armia WW1 są to zestawy poświęcone I Wojnie Światowej. Znajdziecie w niej między innymi czołgi oraz samoloty. Znacznie bardziej rozbudowaną podkategorią jest Mała Armia WW2, która poświęcona jest II Wojnie Światowej. Znajdziecie w niej Czołgi i Pojazdy, Działa, Armaty, Okręty, Samoloty oraz Łodzie podwodne z tamtego okresu. Modele są nie tylko polskie, ale również amerykańskie, czechosłowackie, rosyjskie czy niemieckie.

YellowHead w Łodzi oferuje zabawki firmy Cobi, z którymi kreatywna zabawa nie będzie miała końca. Buduj i poznawaj świat oraz jego historię. Spójrz jak poruszają się zwierzęta i wymyślaj coraz to nowe scenariusze zabawy.