Łódź, Kostki Napierskiego 1        42 233 5346 (42 233 LEGO)

Klocki COBI

Klocki COBI

Firma Cobi powstała w 1987 roku. Na początku zajmowała się produkcją puzzli i gier, ale w 1992 roku rozpoczęła się produkcja plastikowych, kolorowych klocków. Polska firma Cobi swój zakład produkcyjny posiada w Mielcu, skąd wychodzą gotowe zestawy dla dzieci. Producent oferuje duży wybór tematyczny sprzedawanych zestawów. Dziewczynki, Chłopcy, a nawet najmłodsze dzieci znajdą coś dla siebie. Dla Maluszków dedykowana jest seria Duże Klocki z ulubionymi postaciami, które dzieci znają z bajek i seriali animowanych.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie zestawy z różnych serii marki Cobi. Dla dziewczynek proponujemy zestawy z serii Little Live Pets. Kolorowe, urocze zwierzątka do złudzenia przypominają żywe. Poruszają się jak prawdziwe, dzięki czemu wspaniała zabawa nie będzie miała końca. Z kolei chłopcy uwielbiają żołnierzy, czołgi oraz pojazdy pancerne. Firma Cobi staje naprzeciw dziecięcym wymaganiom i stworzyła serię Small Army. Mali konstruktorzy mogą odtworzyć wielkie bitwy, poznać historię oraz wcielić się w różne role i zostać przywódcą armii. W tej serii znajdziecie różne podkategorie, dzięki czemu dzieci będą miały bardziej usystematyzowaną wiedzę oraz nowo poznane fakty historyczne bez problemu zostaną zapamiętane. Mała Armia WW1 są to zestawy poświęcone I Wojnie Światowej. Znajdziecie w niej między innymi czołgi oraz samoloty. Znacznie bardziej rozbudowaną podkategorią jest Mała Armia WW2, która poświęcona jest II Wojnie Światowej. Znajdziecie w niej Czołgi i Pojazdy, Działa, Armaty, Okręty, Samoloty oraz Łodzie podwodne z tamtego okresu. Modele są nie tylko polskie, ale również amerykańskie, czechosłowackie, rosyjskie czy niemieckie.

YellowHead w Łodzi oferuje zabawki firmy Cobi, z którymi kreatywna zabawa nie będzie miała końca. Buduj i poznawaj świat oraz jego historię. Spójrz jak poruszają się zwierzęta i wymyślaj coraz to nowe scenariusze zabawy.

Popularne produkty z serii COBI


Interaktywna Świnka Piggly

Interaktywna Świnka Piggly

Little Live Pets COBI 26366
Polscy Żołnierze WWII Polish Army

Polscy Żołnierze WWII Polish Army

Small Army COBI 2049
Oplotka do włosów

Oplotka do włosów

Lovely Strands COBI 08090
Interaktywny piesek Bailey

Interaktywny piesek Bailey

Kooky Kritters COBI 51809