Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Zabawki EPEE

Zabawki EPEE

Firma Epee kieruje się swoim głównym motto "sprawiać wielką frajdę dzieciom. Inspirować, pobudzać ich wyobraźnię i kreatywność". Zgodnie z nim, od wielu lat, z powodzeniem działa na rynku, oferując dzieciom i ich rodzicom szeroki wybór zabawek. Wszystkie produkty produkowane i importowane przez markę Epee są w pełni bezpieczne i dostosowane odpowiednio do wieku maluchów. Epee w swojej ofercie posiada gry zręcznościowe, wymagające strategii i współpracy pomiędzy graczami, zabawki na licencjach popularnych filmów i seriali dla dzieci i młodzieży, a także inne produkty, które zapewniają najmłodszym wspaniałą zabawę na długie godziny.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie szeroki wybór produktów marki Epee. Wśród nich są zestawy i figurki inspirowane serialem animowanym dla dzieci Ben 10. Bajka opowiada o chłopcu, który podczas wyprawy z dziadkiem i kuzynką znalazł w lesie magiczny zegarek - Omnitrix. Dzięki temu zegarkowi ma możliwość przemiany w 10 kosmitów i obrony świata przed złem. W YellowHead znajdziecie figurki kosmitów, w których może przemieniać się Ben. Zbierzcie całą kolekcję i bawcie się z przyjaciółmi odgrywając ulubione sceny z serialu. Cała zabawa stanie się jeszcze ciekawsza dzięki zagarkowi Omnitrix, który również jest dostępny w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi. Załóżcie swój Omnitrix, poczujcie się jak główny bohater serialu Ben 10 i chrońcie świat przed czarnymi charakterami. 

W YellowHead w Łodzi znajdziecie również gry marki Epee takie jak Stop & Go, Wykrywacz Skarbów, Rybek Nie-Na-Żarty, Wielki Skok zapewnią wspaniałą zabawę całej rodzinie. Te gry doskonale rozwijają logiczne myślenie, umiejętność strategicznego planowania oraz kreatywność.

Marka Epee jest również dystrybutorem taśmy konstrukcyjnej Mayka. Taśma ta jest kompatybilna między innymi z klockami Lego. Posiada pasek taśmy klejącej dzięki czemu możecie ją przykleić na ścianę, na meblach, lub gdzie tylko chcecie. Mayka to również wspaniały produkt, który pozwoli Wam wyeksponować swoją kolekcję figurek Lego. Gdy znudzi Wam się zabawa, możecie ją bez problemu odkleić nie uszkadzając powierzchni. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziecie szeroki wybór taśmy konstrukcyjnej w różnych kolorach i wariantach. Taśma i inne zabawki oferowane przez markę Epee zapewnią Wam wiele godzin wspaniałej zabawy.

Popularne produkty z serii EPEE


Projekt Plusz - Zestaw uzupełniający

Projekt Plusz - Zestaw uzupełniający

Airbrush Plush EPEE EP04317
Projekt Plusz - Jednorożec

Projekt Plusz - Jednorożec

Airbrush Plush EPEE EP04314 / 09317
Zestaw uzupełniający z 2 żelami

Zestaw uzupełniający z 2 żelami

BiżuBiżu EPEE EP03978
Projekt Plusz - Piesek

Projekt Plusz - Piesek

Airbrush Plush EPEE EP04314 / 09318