Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Fisher Price

Fisher Price

Marka Fisher Price została założona w 1930 roku przez Hermana Fishera i Irvinga Price'a. Założyciele chcieli zrewolucjonizować rynek zabawek i stworzyć modele, które wprowadzą coś nowego i zaskakującego do wyobraźni dziecka. Przez wiele lat zabawki się zmieniały i przeszły różne metamorfozy, żeby stać się takimi, jakie są obecnie. Zanim nowe produkty trafią do sprzedaży wykonywane jest mnóstwo testów, by sprawdzić jakie dzieci mają zapotrzebowania, co je interesuje i zachwyca.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie bardzo duży wybór zabawek Fisher Price. Dla najmłodszych czyli już od 1 miesiąca życia oferujemy grzechotki, uspokajacze do łóżeczka z projektorem, aktywizujące zwierzątka, matę gimnastyczną z dziękami i piosenkami oraz wiele więcej. Dla nieco starszych Maluchów, czyli takich które mają pół roczku i potrafią chwytać w rączki YellowHead w Łodzi oferuje kolorowe stworki, które po naciśnięciu " uciekają", dzięki czemu zachęcą dziecko, by zaczęło raczkować. Sortery kształtów przypominające różne zwierzątka pomogą rozwijać koordynację wzrokowo-manualną oraz spostrzegawczość. Pierwsze pojazdy z dźwiękami zapewnią innowacyjną zabawę w popychanie i układanie. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziecie zabawki, które pomogą Maluchom w nauce chodzenia. Interaktywny Chodzik Zebra przeznaczony jest dla dzieci, które ukończyły 6 miesiąc życia, a to dlatego, że młodsze dzieci mogą bawić się na siedząco, poznając pierwsze słowa, literki i cyferki. Towarzyszą temu kolorowe przyciski w kształcie zwierząt oraz miły głos. Gdy przyjdzie na to czas Zebra zamieni się w Chodzik, dzięki któremu dziecko z łatwością pokona swoje pierwsze kroki. Seria ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem to mnóstwo edukacyjnej zabawy. Znajdziecie tutaj Smartfoniki, Książeczki z wierszykami, Maskotki, Piloty i wiele więcej. Każda zabawka wydaje mnóstwo dźwięków i komend oraz śpiewa urocze piosenki. Podczas zabawy Maluchy nauczą się kształtów, kolorów, literek, cyferek, a nawet pierwszych słów.

Fisher Price to seria zabawek, które rosną razem z Twoim dzieckiem. Wiele produktów ma kilka stopni trudności, dzięki czemu zabawka się nie znudzi. Każdy zestaw z dźwiękami posiada wygodną regulację głośności, dzięki czemu dostosujesz zabawę odpowiednio do sytuacji. Każdy Maluch będzie zachwycony z kolorowych produktów Fisher Price, a rodzice będą spokojni podczas całkowicie bezpiecznej zabawy.