Łódź, Kostki Napierskiego 1        42 233 5346 (42 233 LEGO)

Fisher Price

Fisher Price

Marka Fisher Price została założona w 1930 roku przez Hermana Fishera i Irvinga Price'a. Założyciele chcieli zrewolucjonizować rynek zabawek i stworzyć modele, które wprowadzą coś nowego i zaskakującego do wyobraźni dziecka. Przez wiele lat zabawki się zmieniały i przeszły różne metamorfozy, żeby stać się takimi, jakie są obecnie. Zanim nowe produkty trafią do sprzedaży wykonywane jest mnóstwo testów, by sprawdzić jakie dzieci mają zapotrzebowania, co je interesuje i zachwyca.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie bardzo duży wybór zabawek Fisher Price. Dla najmłodszych czyli już od 1 miesiąca życia oferujemy grzechotki, uspokajacze do łóżeczka z projektorem, aktywizujące zwierzątka, matę gimnastyczną z dziękami i piosenkami oraz wiele więcej. Dla nieco starszych Maluchów, czyli takich które mają pół roczku i potrafią chwytać w rączki YellowHead w Łodzi oferuje kolorowe stworki, które po naciśnięciu " uciekają", dzięki czemu zachęcą dziecko, by zaczęło raczkować. Sortery kształtów przypominające różne zwierzątka pomogą rozwijać koordynację wzrokowo-manualną oraz spostrzegawczość. Pierwsze pojazdy z dźwiękami zapewnią innowacyjną zabawę w popychanie i układanie. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziecie zabawki, które pomogą Maluchom w nauce chodzenia. Interaktywny Chodzik Zebra przeznaczony jest dla dzieci, które ukończyły 6 miesiąc życia, a to dlatego, że młodsze dzieci mogą bawić się na siedząco, poznając pierwsze słowa, literki i cyferki. Towarzyszą temu kolorowe przyciski w kształcie zwierząt oraz miły głos. Gdy przyjdzie na to czas Zebra zamieni się w Chodzik, dzięki któremu dziecko z łatwością pokona swoje pierwsze kroki. Seria ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem to mnóstwo edukacyjnej zabawy. Znajdziecie tutaj Smartfoniki, Książeczki z wierszykami, Maskotki, Piloty i wiele więcej. Każda zabawka wydaje mnóstwo dźwięków i komend oraz śpiewa urocze piosenki. Podczas zabawy Maluchy nauczą się kształtów, kolorów, literek, cyferek, a nawet pierwszych słów.

Fisher Price to seria zabawek, które rosną razem z Twoim dzieckiem. Wiele produktów ma kilka stopni trudności, dzięki czemu zabawka się nie znudzi. Każdy zestaw z dźwiękami posiada wygodną regulację głośności, dzięki czemu dostosujesz zabawę odpowiednio do sytuacji. Każdy Maluch będzie zachwycony z kolorowych produktów Fisher Price, a rodzice będą spokojni podczas całkowicie bezpiecznej zabawy. 

Popularne produkty z serii Fisher Price


Latarenka Odkrywcy

Latarenka Odkrywcy

Fisher Price FISHER PRICE GRW49
Interaktywny Jeż

Interaktywny Jeż

Fisher Price FISHER PRICE GJB11
Interaktywna Lama

Interaktywna Lama

Fisher Price FISHER PRICE GHY82
Moja pierwsza kasa sklepowa

Moja pierwsza kasa sklepowa

Fisher Price FISHER PRICE 72044