Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Hasbro

Hasbro

Marka Hasbro jest obecna na rynku ponad 70 lat. Produkty, które oferuje najmłodszym są wykonanie niezwykle starannie, z dbałością o najmniejsze szczegóły, a przede wszystkim stworzone są z bezpiecznych i przyjaznych dzieciom materiałów. Każdy produkt przed dopuszczeniem go do sprzedaży jest poddawany wnikliwym testom, dzięki czemu produkty Hasbro, które znajdujecie na sklepowych półkach są w pełni bezpieczne i dostosowane do wieku dziecka. Wśród szerokiego asortymentu marki, każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie wiele serii sygnowanych marką Hasbro. Dla miłośników manualnej zabawy stworzono serię Play-Doh. Każdy przynajmniej raz w swoim życiu bawił się ciastoliną, a dzięki tej produkowanej przez firmę Hasbro macie jeszcze więcej możliwści na kreatywną zabawę. W ofercie YellowHead znajdziecie zarówno pojedyncze tuby z kolorową masą, a także wspaniałe zestawy, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze ciekawsza i pozwalają jeszcze bardziej rozwinąć kreatywność dziecka. Z myślą o dziewczynkach stworzono dwie niezwykle popularne serie zabawek oparte na znanych wszystkim bajkach emitowanych w telewizji. Pierwsza z serii to My Little Pony. Seria oparta jest na bajce dla dzieci o tym samym tytule. Głównymi bohaterami są kolorowe kucyki, które przeżywają mnóstwo wspaniałych przygód. W YellowHead znajdziecie wspaniałe zestawy z tej serii, a także pojedyncze figurki przedstawiające bohaterów bajki. Drugą serią jest Littlest Pet Shop, seria inspirowana jest popularnym serialem, opowiadającym o małej dziewczynce, która odkrywa u siebie niezwykły dar i zaczyna rozmawiać ze zwierzętami. Wśród produktów Littlest Pet Shop w YellowHead znajdziecie zestawy, komplety figurek a także kolorowe akcesoria. Te serie to wspaniała zabawa dla każdej małej dziewczynki.

Z myślą o chłopcach marka Hasbro stworzyła serię Nerf. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziecie wspaniałe pistolety i strzałki uzupełniające, a także nowe karabiny, które strzelają kolorowymi, piankowymi samochodzikami. Zabawa produktami Nerf jest w pełni bezpieczna. Wśród zabawek dla chłopców znajdująą się również produkty inspirowane filmem Transformers. Od teraz każdy miłośnik filmów z tej serii może mieć w domu figurki przedstawiające głównych bohaterów. Dla nieco starszych chłopców i dorosłych kolekcjonerów proponujemy figurki kolekcjonerskie stworzone na licencji Star Wars. Wśród bogatej oferty marki Hasbro nie zabrakło również gier planszowych. Z pewnością kojarzycie takie gry jak Monopoly, Monopoly Junior czy Twister. Teraz wszystkie dostępne są w naszym sklepie stacjonarym. Produkty marki Hasbro to mnóstwo ciekawej zabawy, a asortyment jest tak szeroki, że każde dziecko z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Popularne produkty z serii Hasbro


Yokai Strony Kolekcjonerskie Z Medalionem

Yokai Strony Kolekcjonerskie Z Medalionem

Yokai Watch HASBRO B6046