Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Klocki LEGO®

Klocki LEGO®

Firma Lego została założona w 1932 roku przez Ole Kirka Christiansena. Klocki przechodziły wiele modyfikacji, aby stać się takimi jak dziś. Nazwa Lego pochodzi od duńskiego zwrotu „Leg godt" i oznacza po prostu "baw się dobrze". Znane i lubiane na całym świecie Klocki Lego zyskują coraz większe grono fanów. Asortyment wciąż się powiększa, aby spełnić oczekiwania każdego małego konstruktora. Duńskimi klockami mogą bawić się już najmłodsze dzieci od 1,5 roku życia. Nie brakuje również zestawów dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, a nawet dorośli kolekcjonerzy znajdą u nas coś dla siebie. 

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie wszystkie kluczowe serie takie jak DUPLO, Juniors, City, Friends, Creator oraz Technic czy Ninjago. Lego Duplo są to duże klocki, idealnie przystosowane dla małych rączek. W tej serii znajdziecie zestawy tematyczne z figurkami oraz konstruktorskie zestawy do samodzielnego tworzenia. Kolejną po Lego Duplo jest seria Lego Juniors. Przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia. Zestawy zawierają małe elementy Lego, natomiast są prostsze do złożenia. Seria ta idealnie nadaje się, kiedy dziecko już nie chce bawić się Duplo i zaczyna przygodę z "dorosłym" Lego. Dla dziewczynek Yellowhead w Łodzi oferuje zestawy z takich serii jak Lego Friends, Lego Elves oraz Lego Księżniczki Disneya. Bohaterki ulubionych filmów animowanych mogą zagościć w dziewczęcych kolekcjach klocków Lego. Chłopcy wybierają zestawy z serii Lego  City i Creator. Znajdziesz tam pojazdy, pociągi, samoloty i helikoptery, budynki oraz łodzie. Mali miłośnicy sztuk walki z pewnością wybiorą serię Lego Ninjago. Pełne akcji zestawy to fantastyczny sposób na udaną zabawę. Dla nieco starszych konstruktorów w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziesz serię Lego Technic. Oprócz klocków systemowych w zestawach znajdują się również gąsiennice, osie, koła, patyczki oraz specjalne łączniki. Do niektórych zestawów można wbudować silnik Power Function, aby uruchomić swoje konstrukcje.

W ofercie sklepu YellowHead znajdziecie również zestawy z serii licencyjnych, które również cieszą się dużą popularnością wśród dzieci. Wśród nich znajdziecie Lego Star Wars, Super Heroes czy Lego Minecraft. Klocki Lego rozwijają dziecięca kreatywność oraz wyobraźnię od wielu lat. 

Popularne produkty z serii Klocki LEGO®


Zestaw bitewny – żołnierze-klony z 501. legionu

Zestaw bitewny – żołnierze-klony z 501. legionu

LEGO Star Wars 75345
LEGO® Minifigurki — Marvel 2

LEGO® Minifigurki — Marvel 2

LEGO Minifigurki 71039
Lego Chima, Część 5

Lego Chima, Część 5

LEGO Chima GDLS61020
Słoneczniki

Słoneczniki

LEGO Icons 40524