Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Simba

Simba

Marka Simba została założona 1982 roku przez Fritza Siebera i jego syna Michaela. Wśród bogatej oferty znajdziecie takie serie jak: lalki Steffi, Kevin i Evi, Safiras, płaczące lalki New Born Baby oraz szeroki wybór zestawów i akcesoriów ze znanych i lubianych filmów oraz seriali animowanych takich jak Masza i Niedźwiedź oraz Strażak Sam

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie duży wybór zabawek firmy Simba. Wśród nich znajdziecie czarującą lalkę Steffi z Kevinem i młodszą siostrą Evi. Steffi posiada długie blond włosy, które możesz czesać i układać w fantazyjne fryzury oraz przepiękne i modne ubrania z akcesoriami. Lalki dostępne są pojedynczo lub w zestawach z mebelkami i akcesoriami.

YellowHead w Łodzi oferuje zabawki ze znanych i lubianych seriali animowanych. Masza i Niedźwiedź to rosyjska bajka, która opowiada o losach małej, rezolutnej dziewczynki i emerytowanego Niedźwiedzia cyrkowego. Wspólnie przeżywają niesamowite przygody, świetnie się przy tym bawiąc. Strażak Sam to serial dla chłopców przedstawiający perypetie dzielnego strażaka oraz jego przyjaciół. W zazwyczaj spokojnym miasteczku, w którym mieszkają nie brakuje wspaniałych przygód oraz świetnej zabawy. W naszym sklepie znajdziesz pojedyncze figurki oraz zestawy z akcesoriami ze swoimi ulubionymi serialowymi bohaterami.  

Popularne produkty z serii Simba


Kucyk

Kucyk

Pamper Petz SIMBA 105950009
Owocowy traktor z przyczepą ABC 30 cm

Owocowy traktor z przyczepą ABC 30 cm

Dickie SIMBA 4115010
Maskotka SpongeBob plusz 20 cm - Pan Krab

Maskotka SpongeBob plusz 20 cm - Pan Krab

Simba SIMBA 9491002-03
Pojazd CITY Unimog U530 50 cm

Pojazd CITY Unimog U530 50 cm

Dickie SIMBA 203749032