Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Zabawki Spin Master

Zabawki Spin Master

Spin Master jest kilkunastokrotnym laureatem różnych konkursów w branży zabawkarskiej. Wiele innowacyjnych pomysłów i nowych rozwiązań sprawia, że dzieci uwielbiają te zabawki, a firma jest nagradzana otrzymując wiele nominacji, w których niejednokrotnie zwyciężyła. Producent zadbał zarówno o dziewczynki jak i chłopców. Wiele badań poprzedzających produkcję gwarantuje, że są to produkty całkowicie bezpieczne dla dzieci.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie duży wybór zabawek Spin Master. Kreatywne dziewczynki z pewnością odnajdą się w seriach Cool Maker i Pottery Cool. W tej serii znajdziecie maszynę do szycia, Koło Garncarskie lub zestawy do tworzenia biżuterii lub torebek. Z maszyną do szycia możesz uszyć torebki, fartuszki, plecaczki lub wszystko to co podpowie Ci wyobraźnia. Jeśli zabraknie materiałów dołączonych do zestawu, producent oferuje materiały dodatkowe, które uzupełnią Twój warsztat. Przy pomocy Koła Garncarskiego możesz ulepić z prawdziwej gliny wszystko na co masz ochotę. Gdy Twoje dzieło wyschnie, pomaluj je je dołączonymi farbkami i pięknie ozdób. Gotowy projekt idealnie nadaje się na prezent. Hatchimals to seria stworków zamkniętych w jajkach. Należy ogrzać dłońmi skorupkę, a kiedy zmięknie delikatnie otworzyć. Ukaże się jeden z kilkudziesięciu stworków do kolekcjonowania. Zestawy związane z serialem Psi Patrol idealnie nadają się, by odwzorować ulubione sceny z filmu. Możesz zabrać swojego ulubionego bohatera gdzie tylko chcesz i razem przeżywać niezapomniane przygody. Dla małych majsterkowiczów dedykowana jest seria Meccano. Są to metalowe części, które należy ze sobą poskręcać. Gdy skończysz zobaczysz gotowe autko lub maszynę latającą. Z jednego zestawu zazwyczaj można zrobić 5, 10, a nawet 20 różnych modeli. Kreatywna zabawa nie będzie miała końca. Bunchems to kolorowe rzepy, z których zbudujesz dosłownie wszystko. Każdy zestaw posiada instrukcję tematyczną krok po kroku, ale jeśli tylko uwolnisz swoją wyobraźnię to pomysły na wspaniałe projekty nie będą miały końca. Każde dziecko uwielbia zabawy na dworze w piaskownicy. Jeśli jednak pogoda na to nie pozwala YellowHead w Łodzi oferuje Piasek Kinetyczny - Kinetic Sand. W dotyku do złudzenia przypomina mokry, plażowy piasek, ale nigdy nie wysycha. Dostępne są różne zestawy z foremkami oraz różne kolory piasku, a nawet z brokatem.

Wejdź do świata kreatywnej zabawy ze Spin Masterem. Pamiętaj, że z tymi zabawkami ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Gotowe zestawy pomogą zacząć przygodę, ale pomysłów może być znacznie więcej. Rozwijaj swoje zdolności manualne i twórz bez końca.

Popularne produkty z serii Spin Master


Bitzee Interaktywne Zwierzatko Hologram

Bitzee Interaktywne Zwierzatko Hologram

Spin Master Spin Master 6067790
Koci Domek Gabi: Domek Na Drzewie

Koci Domek Gabi: Domek Na Drzewie

Spin Master Spin Master 6061583
Koci Domek Gabi: Magiczne Uszka Gabi

Koci Domek Gabi: Magiczne Uszka Gabi

Spin Master Spin Master 6060413
Koci Domek Gabi: Zestaw Figurek

Koci Domek Gabi: Zestaw Figurek

Spin Master Spin Master 6060440