Łódź, Kostki Napierskiego 1        42 233 5346 (42 233 LEGO)

Zabawki TOMY

Zabawki TOMY

TOMY to marka, wśród produktów której każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Firma tworząc swoje zabawki pomyślała zarówno o najmłodszych jak i o starszych dzieciach. Przygotowała również propozycje dla chłopców i dziewczynek. Produkty marki TOMY są starannie wykonane z bezpiecznych materiałów, co sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza. Sprawdźcie ofertę marki dostępną w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi i wybierzcie coś dla siebie. 

Z myślą o najmłodszych dzieciach powstały zabawki z serii TOMY Toomies. Są to produkty pomagające dzieciom rozwijać się od pierwszych dni życia. Znajdziecie wśród nich kolorowe zabawki, wydające zabawne dźwięki, zachęcające maluchy do zabawy. Wśród oferty marki nie brakuje sorterów kształtów a także zabawek do kąpieli, które pływają, tworzą pianę i wydają dźwięki.

Specjalnie dla chłopców marka TOMY stworzyła serię John Deere. Produkty w tej serii to traktory i maszyny rolnicze wzorowane na prawdziwych maszynach. Wszystkie zabawki są stworzone z największą dokładnością i odwzorowują nawet najdrobniejsze szczegóły. Od teraz każdy fan marki John Deere może mieć w domu swoją własną kolekcję maszyn takich jak traktory, wywrotki. Dla młodszych chłopców, w tej serii znajdzie się również traktor, który mogą samodzielnie zbudować. Wszystkie te produkty możecie zobaczyć na półkach w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi.

Marka TOMY nie zapomniała także o dziewczynkach. My Fairy Garden to świetna propozycja dla każdej małej fanki wróżek, magii, jednorożców, która marzy o swoim własnym magicznym ogródku. W tej serii dziewczynki znajdą doniczki z wróżkami, a także wszelkie akcesoria potrzebne do stworzenia swojego ogrodu marzeń. Zabawka jest całoroczna i nadaje się do zabawy zarówno w domu jak i na zewnątrz. Seria My Fairy Garden gwarantuje mnóstwo ciekawej, rozwijającej zabawy. 

W YellowHead w Łodzi znajdziecie zarówno zabawki z serii My Fairy Garden jak i traktory dla chłopców John Deere. Wśród szerokiego asortymentu zestawów każde dziecko znajdzie swój ulubiony produkt, którym będzie bawić się przez długie godziny. 

Popularne produkty z serii TOMY


Zbuduj Traktor

Zbuduj Traktor

John Deere TOMY 46655
Jajeczka z dźwiękami - zestaw

Jajeczka z dźwiękami - zestaw

Tomy Toomies TOMY E1581
Piłeczkowy jeździk

Piłeczkowy jeździk

Tomy Toomies TOMY E71161
Naciśnij i jedź

Naciśnij i jedź

John Deere TOMY 42925A1