Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Gry i puzzle TREFL

Gry i puzzle TREFL

Marka Trefl działa w Polsce od 1985 roku. Od tego czasu stała sie wiodącym producentem puzzli i gier planszowych. Tworzy kolorowe produkty zachęcające dzieci do zabawy od najmłodszych lat. Układanie puzzli doskonale wpływa na zdolności manualne dziecka i pomaga w prawidłowym rozwoju. Dlatego warto zapoznać się z asortymentem marki Trefl i zachęcić swoje dziecko do układania puzzli. Również gry planszowe tej firmy rozwijają dzieci i pomagają w edukacji.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie zarówno puzzle jak i gry planszowe marki Trefl. Puzzle zostały podzielone na kategorie wiekowe. Ilość elementów w każdym pudełku zależna jest od wieku dziecka do którego skierowany jest konkretny zestaw. Dla najmłodszych dzieci stworzono puzzle maxi. Doskonale dopasowują się do małych rączek i są dużo prostsze do ułożenia. Dla nieco starszych dzieci puzzle podzielono tematycznie na komplety dla dziewczynek i chłopców. Wśród nich znajdziemy wiele układanek na licencjach popularnych filmów i bajek dla dzieci. Wśród puzzli dla dziewczynek znajdziecie takich bohaterów, jak księżniczki Disney'a, Myszka Minnie, My Little Pony czy Świnka Peppa. Dla chłopców Trefl przygotował układanki z bohaterami filmu Cars, a także z postaciami z filmów Blaze i Megamaszyny oraz Super Wings. Wśród szerokiego asortymentu puzzli marki Trefl znajduje się wiele propozycji dla dorosłych. Takie układanki są dużo bardziej skomplikowane i mają o wiele więcej elementów, co zapewnia wspaniałą rozrywkę na długie godziny.

YellowHead w Łodzi oferuje również gry marki Trefl. Znajdziecie wśród nich takie kultowe propozycje jak Warcaby, Młynek lub Chińczyk. Dla fanów gier zespołowych wspaniałą formą rozrywki będą takie gry, jak Kalambury, lub Kalambury Deluxe. Firma Trefl jest również producentem niezwykle popularnej w ostatnim czasie gry 5 Sekund! Sprawdźcie sami, jakie pytania występują w grze i czy łatwo w trakcie 5 sekund wymyślić 3 zawody na literę U. Ta ekscytująca gra występuje również w wersji Junior, przeznaczonej dla dzieci od 6 roku życia. Trefl to mnóstwo kreatywnej, rozwijającej zabawy. Dzięki produktom tej marki rodzinne, niedzielne popołudnia staną się wspaniałą rozrywką zarówno dla dzieci, jak ich starszych domowników.

Popularne produkty z serii Trefl


Mini - Bądź jak Psi Patrol 54 elementy

Mini - Bądź jak Psi Patrol 54 elementy

Puzzle Trefl TREFL 54200
Mata do układania puzzli 500-3000 elementów

Mata do układania puzzli 500-3000 elementów

Puzzle Trefl TREFL 60986
Zestaw prezentowy kulko-klocków - zwierzaki - 25 elementów

Zestaw prezentowy kulko-klocków - zwierzaki - 25 elementów

Lalaboom TREFL 61679
10w1 - Niezawodna drużyna Psiego Patrolu

10w1 - Niezawodna drużyna Psiego Patrolu

Puzzle Trefl TREFL 96001