Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Zabawki MGA Entertaiment

Zabawki MGA Entertaiment

MGA Entertaiment to firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją zabawek dla dzieci. Jest odpowiedzialna za takie serie jak Little Tikes, L.O.L Surprise, Num Noms czy Gel-a-peel. Wszystkie z tych serii cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Zabawki produkowane przez tę markę są w pełni bezpieczne i dostosowane odpowiednio do wieku dzieci. W trosce o bezpieczeństwo maluchów są poddawane wnikliwym testom i ulepszane. 

Marka Little Tikes to marka stworzona przez firmę MGAE z myślą o najmłodszych dzieciach. W ofercie Little Tikes znajdziecie produkty, które pozytywnie wpływają na rozwój maluchów od pierwszych dni życia. Zabawki tej marki rozwijają kreatywność, zdolności manualne i sprawność dzieci. W ofercie Little Tikes znajdziecie chodziki, jeździki, domki do ogrodu, place zabaw dla dzieci, a także zabawki interaktywne. Te ostatnie zachęcają dzieci do zabawy wydając wesołe dźwięki, ucząc maluchy kolorów, kształtów a nawet pierwszych słów. 

Z myślą o dziewczynkach marka MGA Entertainment stworzyła wspaniałe serie. Pierwsza z nich L.O.L Surprise to kolekcjonerskie kule niespodzianki. Każda kulka składa się z kilu warstw (w zależności od rodzaju), a każda warstwa skrywa kolejne niespodzianki. Wśród produktów z serii L.O.L Surprise znajdziecie duże laleczki Confetti Pop, ich małe siostrzyczki Lil' Sistars, a także zwierzątka L.O.L Pets. Druga seria dla dziewczynek to zabawki Num Noms. W tej serii znajdziecie małe pachnące stworki, błyszczyki i lakiery do paznokci, a także wspaniałe zestawy takie jak Maszynka do robienia lodów, Fabryka lakierów do paznokci, czy Autobus do produkcji błyszczyków. Seria Num Noms to mnóstwo kolorowej, pięknie pachnącej zabawy. Kolejną serią zabawek dla dziewczynek jest Gel-a-peel. To wyjątkowe żele, które umożliwiają ozdabianie odzieży, tworzenie bransoletek i innych ozdób. 

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie zarówno kulki L.O.L Surprise, jak i zestawy Num Noms, a także kolorowe tuby żeli Gel-a-peel. Maluchy natomiast w ofercie YellowHead znajdą produkty z serii Little Tikes. Zabawki marki MGA Entertainment to mnóstwo wspaniałej, rozwijającej zabawy.

Popularne produkty z serii Zabawki MGAE


Pluszak Axolotl

Pluszak Axolotl

Fluffie Stuffiez MGA 594208
Pluszak Panda

Pluszak Panda

Fluffie Stuffiez MGA 594215
Pluszak Chmurka Cloud

Pluszak Chmurka Cloud

Fluffie Stuffiez MGA 594222
Pluszak Jednorożec Unicorn

Pluszak Jednorożec Unicorn

Fluffie Stuffiez MGA 594178