Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Figurki Schleich

Figurki Schleich

Firma Schleich produkuje figurki kolekcjonerskie od ponad 40 lat. Znakiem charakterystycznym wszystkich figurek jest niezwykle staranne wykonanie. Wszystkie produkty są niezwykle autentyczne i starannie odwzorowują szegóły. Figurkimalowane ręcznie co powoduje, że wyglądają niemal identycznie jak prawdziwe zwierzątka czy postaci. Materiały, z ktorych wykonane są produkty marki Schleich są starannie dobrane i przebadane, dzięki czemu wszystkie zabawki są w pełni bezpieczne. 

W naszym sklepie stajonarnym w Łodzi znajdziecie szeroki wybór figurek firmy Schleich. Podstawową serią tej marki jest Horse Club. W tej serii znajdziecie figurki przedstawiające wiele ras koni. Wszystkie rasy podzielone są na rodziny, w których znajdziecie ogiera lub wałacha, klacz i źrebię. Dodatkowo w serii znajdują się również zestawy uzupełniające. W zestawach znajdziecie zarówno komplety figurek, jak i budynki takie jak zagrody dla zwierząt, czy pojazdy.

Figurki Schleich to nie tylko konie, ale także wiele innych zwierząt i postaci. Wśród zwierzątek znajdziecie zarówno takie, które występują w gospodarstwach, jak i takie, które żyją dziko w egzotycznych krajach. W YellowHead posiadamy figurki takich zwierząt jak krowy, osiołki, psy, koty, kury i kozy. Znajdziecie u nas również szeroki wybór dzikich zwierząt, a wśród nich lwy, tygrysy, słonie, niedźwiedzie, żyrafy, krokodyle i wiele innych. 

Dzięki figurkom Schleich, które znajdziecie w naszym sklepie stacjonarnym, możecie stworzyć swoją własną, niepowtarzalną kolekcję zwierząt. Wybierzcie swoje ulubione i systematycznie powiększajcie swoją kolekcję. 

Popularne produkty z serii Figurki Schleich


Ogier rasy Sorraia

Ogier rasy Sorraia

Schleich Schleich 13915
Lisa i Storm

Lisa i Storm

Schleich Schleich 42541
Sęp

Sęp

Schleich Schleich 14847
Sarah i Mystery

Sarah i Mystery

Schleich Schleich 42542