Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Hatchimals

Hatchimals

Interaktywne Stworki Hatchimals uczą dziewczynki opiekuńczości, staranności i cierpliwości. Proces wyklucia może się wydłużyć lub skrócić w zależności od tego ile ciepła i dotyku otrzyma nienarodzony Hatchimals. Każde jajko jest nakrapiane, a kolor kropeczek sugeruje do jakiej rodziny należy. Natomiast to, który stworek się wykluje to niespodzianka. Maleństwu wewnątrz jajka bije serduszko, a świecące oczka informują o jego samopoczuciu. Kiedy Hatchimals się wykluje możesz rozpocząć proces nauki i wychowania. Trzy fazy rozwoju (noworodek, niemowle i dziecko) sprawiają, że zabawa jest jeszcze ciekawsza. Na każdym etapie Hatchimlas będzie miał inne potrzeby i będzie zdobywał co raz nowsze umiejętności.

Oprócz interaktywnych stworków w naszych sklepach w Łodzi znajdziecie również urocze zwierzątka do kolekcjonowania. Proces wyklucia polega na ogrzaniu jajka w dłoniach, kiedy Hatchimals będzie gotowy do wyklucia, serduszko na skorupce zmieni kolor, a jajko zrobi się miękkie. Naciśnij jajeczko i zobacz jakie zwierzątko się wykluło. Druga seria to ponad 100 Hatchimals do zebrania w tym sezonie. Każdy z niezwykłych stworków ma brokatowe skrzydełka oraz uśmiechniętą buzię. Kolorowe plamki na jajeczku podpowiedzą, na stworka z której rodziny możesz trafić. Hatchimals CollEGGtibles występują w pojedynczych saszetkach, pakowane po dwie lub cztery sztuki z gniazdem lub pudełeczkiem oraz całe platonki, w których znajduje się aż dziesięć jajek i dwa bonusowe zwierzaczki.

Ponadto w naszych sklepach w Łodzi znajdziecie gry planszowe, rzepy Bunchems zamknięte w jajku, z których możesz ułożyć Hatchimalsa oraz Sekretny Domek, w którym przeżyjesz niezapomniane przygody. Zbierz wspaniałą kolekcję i opiekuj się swoimi pupilami, a pomysły na świetną zabawę z przyjaciółmi z Hatchtopi same będą przychodzić Ci do głowy.