Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Klocki LEGO® DUPLO®

Klocki LEGO® DUPLO®

Przeznaczona dla najmłodszych seria Lego Duplo® pozwala dzieciom na wspaniałą zabawę dużymi, kolorowymi klockami. W zestawach nie brakuje również figurek zwierzątek i ludzi, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać rozmaite scenki. Dzięki klockom Lego Duplo® Maluchy poznają pierwsze cyferki i literki, kolory, kształty, zawody oraz mogą odkryć i rozwijać zdolności manualne.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie szeroki wybór Lego Duplo®. Pierwsze Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 1,5 roku życia to wspaniały początek dla małych konstruktorów. Dzieci poznają zwierzątka, pojazdy oraz emocje. Mogą zabrać pupili na przejażdżkę pociągiem lub budować wieżę z zestawem do kreatywnego budowania.

W serii Miasteczko, przeznaczonej dla dzieci powyżej drugiego roku życia, Maluchy poznają nazwy zwierząt, nauczą się nimi odpowiednio opiekować, dowiedzą się o obowiązkach wykonywanych w poszczególnych zawodach oraz zauważą różnice pomiędzy życiem na wsi, a życiem w mieści. W tej serii znajdziecie miedzy innymi Farmę, Lotnisko, Stajnię, Targ, Strzelnicę, Dom Rodzinny czy Pizzerię. Mnóstwo emocji wywołają zestawy z ulubionych kreskówek Disneya. Dziewczynki mogą odgrywać swoje ulubione scenki z bajek z Roszpunką, Bellą, Myszką Minnie oraz Daisy. Chłopcy mogą urządzić szalone wyścigi z bohaterami filmu Auta oraz przezywać wspaniałe przygody z Dinozaurami z Parku Jurajskiego. Pomóż maluchowi rozwijać wyobraźnię i poznać otaczający go świat. Z Lego Duplo® to jest bardzo proste. Zabawa z elementami nauki to wspaniały sposób spędzenia wspólnie czasu.