Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Klocki LEGO® Friends

Klocki LEGO® Friends

Masz ochotę dołączyć do pięciu przyjaciółek z Lego Friends? Każda z dziewczynek ma inny wygląd i cechy charakteru, ale łączy je miłość do zwierząt, chęć przeżycia niezapomnianych przygód oraz wzajemna przyjażń. Mieszkają w niewielkim miasteczku Heartlake City, w którym każdy dzień niesie ze sobą dużo wrażeń i niezapomnianych emocji.

Mia jest wielką miłośniczką zwierząt, jej klacz Bella wie o tym najlepiej. Jest bardzo energiczną i spontaniczną dziewczynką. Emma ma artystyczną duszę. Pięknie maluje i fotografuje wszystko co przykuje jej uwagę. Bardzo lubi opowiadać dowcipy, ale ma trudność z dochowaniem tajemnicy. Stephani to urocza dziewczynka o długich, blond włosach. Jest bardzo wysportowana i ceni sobie zdrowy styl życia. Jest energiczna i aktywna, a do tego bardzo lubi pomagać innym. Andrea ma w sobie wielki talent muzyczny. Uwielbia śpiewać i tańczyć i wkłada w to całą swoją energię. Po wykańczających, wielogodzinnych próbach, dziewczynka lubi sprawić sobie odrobinę relaksu udając się na zakupy lub do kosmetyczki. Olivia jest typem szalonego naukowca. Pasjonują ją wszelkie doświadczenia, elektronika, inżynieria oraz mechanika. W swoim laboratorium spędza bardzo dużo czasu, jednak jest bardzo wdzięczna, kiedy przyjaciółki ją czasem od tego odciągną i zaproszą na wspólne wyjście.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie szeroki wybór zestawów z serii Lego Friends. Każda z dziewczynek posiada własną sypialnię, która w pełni oddaje charakter każdej z nich. W wolnym czasie możecie wybrać się do Pizzerii, Restauracji, pójść na Basen lub popłynąć w rejs na Słonecznym Katamaranie. W piękny, weekendowy dzień, dziewczynki chętnie wsiądą do Samochodu Kempingowego, by pojechać za miasto i zbudować Domek na drzewie. Każdy zestaw posiada figurki dziewczynek i ich przyjaciół, zwierzątka oraz mnóstwo akcesoriów potrzebnych do wspaniałej zabawy. Wyrusz w przygodę z zestawami Lego Friends, daj się ponieść wyobraźni i rozbuduj miasteczko Heartlake.

Popularne produkty z serii LEGO® Friends


Stoisko Smoothie Olivii

Stoisko Smoothie Olivii

LEGO Friends 30202
Mobilna piekarnia

Mobilna piekarnia

LEGO Friends 42606
Szopa cielątka Autumn

Szopa cielątka Autumn

LEGO Friends 42607
Mały sklep z akcesoriam

Mały sklep z akcesoriam

LEGO Friends 42608