Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Klocki LEGO® Marvel SuperHeroes

Klocki LEGO® Marvel SuperHeroes

Komiksy i filmy z uniwersum Marvela mają rzeszę fanów na całym świecie. Zarówno dzieci jak i starsi wyczekują kolejnych części kinowych hitów i starają się zdobyć swoje egzemplarze komiksów. Wśród oferty firmy Lego wszyscy miłośnicy Marvela również znajdą coś dla siebie. Teraz każdy może znów przeżyć niesamowite przygody wraz z najpopularniejszymi superbohaterami takimi jak Spiderman, Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka i wiele więcej.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie szeroki wybór zestawów z serii Lego Marvel Superheroes. Dla kolekcjonerów doskonałą propozycją będą zestawy Mighty Micros. W każdym z tych zestawów znajdziecie dwie figurki przedstawiające bohaterów ze świata Marvela. Figurki te są niepowtarzalne. Mają krótkie nóżki i wyjątkowe komiksowe buźki. Każdy z tych zestawów zawiera również dwa małe pojazdy, którymi poruszają się figurki. Oprócz małych kompletów w YellowHead znajdziecie również większe, przedstawiające sceny z filmów. Zbierając zestawy z serii Lego Marvel Superheroes możecie przeżyć niesamowite przygody z Avengersami. Stawcie czoła złemu Thanosowi i uratujcie świat przed zagładą. Zbierzcie wszystkie zestawy filmowe i skompletujcie wszystkie Kamienie Nieskończoności. Zasiądźcie za sterami Hulkbustera i ruszczie na pomoc ludzkości. 

Zestawy z serii Marvel Superheroes zapewnią wiele godzin doskonałej zabawy. Pomogą rozwijać dziecięcą wyobraźnię i pozytywnie wpłyną na zdolności manualne dzieci. Dzięki tej serii każdy będzie mógł jeszcze raz przeżyć ulubione przygody wraz z superbohaterami, a także wymyślać kolejne.