Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Klocki LEGO® Star Wars

Klocki LEGO® Star Wars

"Dawno temu w odległej galaktyce" te słowa są znane wszystkim fanom Gwiezdnych wojen. Pierwszy film z serii powstał w 1977 roku. Od tamtego czasu saga zyskała wielu sympatyków na całym świecie. W oparciu o filmy wciąż powstają gadżety, ubrania i zabawki. Również Lego wyszło na wprost oczekiwaniom fanów Star Wars i stworzyło swoją linię kloców wzorowanych na fabule, wydarzeniach i bohaterach filmów. Każdy fan Gwiezdnych wojen może zebrać swoją własną, niepowtarzalną kolekcję klocków i figurek, odgrywać swoje ulubione sceny i tworzyć nowe, niesamowite historie. 

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie bogaty wybór klocków z serii Lego Star Wars. Najmniejszymi zestawami wzorowanymi na kultowych filmach są Microfighters. Są to wspaniałe, miniaturowe wersje najpopularniejszych statków i pojazdów z uniwersum Star Wars. Są odwzorowane z najdrobniejszymi szczegółami, mają ruchome elementy i wyrzutnie pocisków, a każdy z zestawów zawiera jedną figurkę. Wśród Mikromyśliwców znajdziecie takie statki jak Sokół Millenium, czy Myśliwiec TIE Najwyższego Porządku. Z myślą o kolekcjonerach figurek powstały zestawy Battle Pack, każdy z nich zawiera aż 4 postaci! A gdy małe figurki są niewystarczające, Lego stworzyło specjalne, duże figurki akcji. Zestawy te nie składają się tak jak typowe komplety klocków, ale wykorzystują także elementy serii Lego Technic i mają ruchome stawy. 

Wsród zestawów z serii Lego Star Wars znajdziemy statki kosmiczne różnej wielkości, począwszy od małych takich jak Jedi Starfighter Jody a skończywszy na ogromnych kompletach, wymagających dużo czasu i cierpliwości, takich jak Sokół Millenium. Lego Star Wars to jednak nie tylko pojazdy i statki kosmiczne. W szerokim asortymencie klocków z tej serii, w YellowHead w Łodzi znajdziecie również zestawy, które przedstawiaja popularne sceny z kultowych filmów. Dzięki temu możecie sami, w domu, odgrywać ulubione epizody a także tworzyć całkiem nowe scenariusze zabawy. Seria Lego Star Wars to wspaniała propozycja, zarówno dla młodych, jak i nieco starszych fanów Gwieznych Wojen!

Popularne produkty z serii LEGO® Star Wars


Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™

Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™

LEGO Star Wars 75320
Zestaw bitewny – żołnierze-klony z 501. legionu

Zestaw bitewny – żołnierze-klony z 501. legionu

LEGO Star Wars 75345