Łódź, Kostki Napierskiego 1        42 233 5346 (42 233 LEGO)

Laleczki L.O.L Surprise

Laleczki L.O.L SurpriseLaleczki L.O.L Surprise

L.O.L Surprise to wspaniała seria, pełna niespodzianek, która dedykowana jest dla małych kolekcjonerek. W naszych sklepach stacjonarnych w Łodzi znajdziecie różne rodzaje kulek L.O.L. Każda kulka składa się z kilku warstw, a każda warstwa skrywa niesamowite niespodzianki. Cała zabawa zaczyna się już przy rozwijaniu opakowania. Nigdy nie wiadomo co skrywa kulka.

L.O.L Confetti to aż 9 warstw. Na samym końcu znajdziecie kolekcjonerską laleczkę, która posiada specjalne umiejętności, które sami musicie odkryć! Laleczka może płakać, pluć wodą lub siusiać. Każda z nich może wykonywać maksymalnie dwie czynności. Pierwsza warstwa kuleczki skrywa naklejkę z sekretnymi informacjami. Pod drugą znajdziemy naklejki kolekcjonerskie. Kolejna warstwa to buciki. Następnie odkrywamy kolorowe ubranka. Piąta warstwa to buteleczka do wody, którą laleczka będzie pić. Pod następną warstwą odkryjemy akcesoria, a następnie znajdziemy unikalny tatuaż. W ósmej warstwie znajduje się sznureczek, dzięki któremu poznajemy zawartość ostatniej warstwy - laleczkę!

Wśród kulek L.O.L dostępnych w naszych sklepach stacjonarnych są również mniejsze, w których znajdują się siostrzyczki pasujące do L.O.L Confetti. Składają się z 5 warstw, skrywających kolejno naklejkę z sekretnymi informacjami, naklejki kolekcjonerskie, małą i dużą część garderoby lub akcesorium, a na samym końcu uroczego bobaska Lil' Sisters. Swoją kolekcję laleczek L.O.L możecie uzupełnić również zwierzątkami, które znajdziecie w kulkach L.O.L Pets. Wśród asortymentu nie zabraknie akcesoriów dostępnych w musujących kulkach rozpuszczających się w wodzie (znajdziecie w nich charmsa lub bransoletkę). Seria L.O.L Surprise to nie tylko pojedyncze kulki, ale również duże kule skrywające w sobie kilka mniejszych kulek i całą masę niespodzianek! Kolekcjonuj laleczki, siostrzyczki i zwierzątka L.O.L Surprise i przeżywaj niesamowite emocje już przy rozpakowywaniu kulek!

Popularne produkty z serii Laleczki L.O.L Surprise


L.O.L. Surprise - Movie Magic

L.O.L. Surprise - Movie Magic

L.O.L MGA 576471
L.O.L. Surprise OMG Movie Magic - Gamma Babe

L.O.L. Surprise OMG Movie Magic - Gamma Babe

L.O.L MGA 577898
L.O.L. Surprise  - Dance Tots

L.O.L. Surprise - Dance Tots

L.O.L MGA 117902
L.O.L. Surprise Color Change - Zwierzątko zmieniające kolor

L.O.L. Surprise Color Change - Zwierzątko zmieniające kolor

L.O.L MGA 576334