Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Klocki LEGO® Architecture

Klocki LEGO® Architecture

Odtwarzaj miejsca z całego świata, które udało Ci się odwiedzić i poczuj się jak prawdziwy architekt, dzięki serii Lego Architecture. Jest to seria przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Zestawy skladają się z wielu malych elementów i mają wyższy poziom trudności niż pozostałe serie klocków Lego. Wśród nich znajdziecie wiele popularnych zabytków i budowli z całego świata.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie wiele ciekawych propozycji z serii Lego Architecture. Dzięki tej serii możecie odbyć wspaniałą podróż po całym świecie i stworzyć swoją własną, niezwykłą kolekcję zabytków. Wszystkie budynki są odwzorowane szczegółowo i wyglądają bardzo realistycznie. Wśród zestawów Lego Architecture znajdziecie między innymi takie budynki jak Wieża Eiffla. Zestaw składa się z 321 elementów. Jest wspaniałą miniaturową wersją najsłynniejszej budowli Francji, znajdującej się w Paryżu. Kolejną ciekawą propozycją z serii jest Statua Wolności. Ten zestaw zawiera aż 1685 elementów, a po zbudowaniu ma 44 cm wysokości. Wśród zestawów z serii Lego Architecture znajdziecie także Wielki Mur Chiński składający się z 551 klocków. Oprócz wcześniej wymienionych, w serii znajdziecie także takie zabytki jak Łuk Triumfalny, Muzeum Solomona Guggenheima, a także najbardziej charakterystyczne miejsca z takich miast jak Nowy Jork, Chicago, Sydney, Londyn czy Szanghaj. Wszystkie zestawy będą ciekawym sposobem na uzupelnienie dekoracji wnętrza i będą wspaniale prezentować się na półkach w domu, a także w biurze na biurku.

Wciel się w prawdziwego architekta i stwórz swoją własną, wspaniałą kolekcję zabytków z całego świata dzięki serii Lego Architecture.