Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Klocki LEGO® Juniors

Klocki LEGO® Juniors

Seria Lego Juniors została stworzona z myślą o dzieciach w wieku 4 - 7 lat. Gdy budowanie klocków Lego Duplo staje się dla dziecka zbyt proste i rodzice podejmują decyzję o rozpoczęciu przygody z malymi klockami, seria ta jest idealna na sam początek. Klocki z serii Lego Juniors oprócz małych elementów zawierają również większe, które ułatwiają dzieciom budowanie. Są one  w pełni bezpieczne, rozwijają kreatywność dziecka i zdolności manualne, a także są dostosowane do malych rączek. 

Seria Lego Juniors jest podzielona na różną tematykę, dzięki czemu każde dziecko znajdzie w niej coś dla siebie. Lego Juniors często inspirowane jest seriami dla starszych dzieci, dzięki czemu te młodsze znajdą w zestawach księżniczki Disneya, bohaterów filmów Lego i superbohaterów

Z myślą o dziewczynkach w wieku 4 - 7, Lego przygotowalo zestawy oparte na popularnych seriach dla nieco starszych dzieci. Wśród szerokiego asortymentu w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie zestawy Lego Juniors z bohaterkami Lego Friends. W zestawach znajdziecie kolorowe pojazdy, zwierzątka, a przede wszystkim znane wszystkim dziewczynkom figurki przedstawiające mieszkanki Heartlake. Wraz z Mią odwiedźcie Targ Ekologiczny, zajrzyjcie na Farmę, wyprawcie z Emmą wspaniale przyjęcie dla zwierzątek i przeżyjcie niesamowite przygody w domku Stefanie. Lego nie zapomniało również o małych fankach księżniczek Disneya. W serii Lego Juniors Princess znajdziecie zestawy z najpopularniejszymi księżniczkami. Dziewczynki będą mogły bawić się ulubionymi figurkami, a także odtwarzać ulubione sceny z bajek, takich jak "Kraina Lodu", "Mała syrenka" czy "Piękna i Bestia". Dzięki tym zestawom baśniowy świat stoi otworem dla każdej małej księżniczki. 

Chłopcy w serii Lego Juniors znajdą zestawy inspirowane seriami, takimi jak Lego City, Lego Ninjago, czy filmami o superbohaterach. W zestawach Lego Juniors City chłopcy znajdą pojazdy straży pożarnej, maszyny budowlane i wiele innych ciekawych propozycji oraz wspaniałych figurek Lego. Dla miłośników bajki Lego Ninjago najlepsze będą zestawy odtwarzające sceny z tego popularnego serialu, zawierające ludziki przedstawiające bohaterów. W YellowHead w Łodzi znajdziecie również zestawy z figurkami popularnych superbohaterów, takich jak Spider Man, czy Batman.

Szeroki wybór zestawów, zróżnicowana tematyka i łatwość budowania spowodują, że każde dziecko w serii Lego Juniors znajdzie coś dla siebie i pokocha układanie klocków Lego. Seria wspaniale rozwinie kreatywność i pozytywnie wpłynie na zdolności manualne dziecka. Zabawa Lego Juniors to cudowna przygoda dla każdego malucha!