Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Little Live Pets

Little Live Pets

Firma Cobi produkuje między innymi serię Little Live Pets. Są to urocze zwierzątka, które wyglądają i poruszją się jak prawdziwe. Produkty są kolorowe, starannie wykonane i bardzo wytzymałe. Stwórz swoją własną rodzinę Little Live Pets, a wspaniała zabawa nie będzie miała końca. 

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie fantastyczne Biedronki Little Live Pets. Poznajcie całą gromadkę i wybierzcie swojego ulubieńca. Do wyboru masz różową Posypkę, Serduszko i Księżniczkę, białą Nutkę lub Baletnicę, niebieską Muszelkę, Aniołka i Śnieżynkę, brokatową Tęczową Kropkę  oraz fioletową Biedronkę - Promyczek. Każda z Biedronek ma malutką Biedroneczkę - Córeczkę, a w niektórych zestawach możesz znależć nawet dwie. Ogród Biedronek to wspaniałe miejsce, w którym kolorowe Biedronki mogą zjeżdzać na zjeżdżalni i jeździć windą. Przyczep malutką Biedroneczkę do mamy Biedronki i spójrz jak razem pokonują różne przeszkody. 

W YellowHead w Łodzi znajdziecie interaktywne Myszki z kołowrotkiem. Kolorowe gryzonie wydają ponad 25 różnych dźwięków i potrafią tańczyć w rytm własnej muzyki. Bardzo realistyczny wygląd oraz sposób poruszania się sprawia, że dziewczynki będą się czuły jakby miały żywego zwierzaczka w domu. Zbuduj Myszkom wygodne domki, a zostaną z Tobą już na zawsze. Słodkie zwierzątka Little Live Pets to mnóstwo fantastycznej zabawy oraz śmiechu. Opiekuj się swoimi pupilami, a odwdzięczą się różnymi sztuczkami, które potrafią.