Łódź, Karolewska 25            503 189 042

MegaBloks

MegaBloks

MegaBloks to jedna z wiodących serii firmy Mattel. Te klocki pokochały dzieci na całym świecie. Lekkie, dzięki czemu łatwe w prznoszeniu plastikowe klocki to cały szereg pomysłów na kreatywną zabawę. MegaBloks są dobrze do siebie dopasowane, co sprawia, że nawet duże wieże nie rozpadają się tak łatwo, a Maluch będzie mógł budować bez końca.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie produkty firmy Mattel, a wśród nch klocki MegaBloks. Dla najmłodszych dzieci dedykowana jest seria First Builders. Kwadratowe i prostokątne klocki nie posiadają ostrych krawędzi, dlatego dzieci mogą się bezpiecznie bawić, a rodzic jest spokojny o swojego Malucha. Zabawa klockami rozwija umiejętności ruchowe i manualne oraz koordynację dziecka. Dodatkowo wymyślając nowe scenariusze zabawy, dzieci rozwijają swoją wyobraźnie oraz kreatywność.

Mali fani serialu Tomek i Przyjaciele z pewnością będą się świetnie bawic z zestawem Buduj i Jedź. Na dachu tej dużej lokomotywy można zbudować to, na co tylko masz ochotę. Na niektórych klockach widnieją cyfry, które maluch może poznawać podczas zabawy. Jeśli konstrukcja jest gotowa to rusz w drogę ze swoim ulubionym bohaterem. A po skończonej zabawie klocki MegaBloks można schować do środka. jednak, kiedy nie mozecie namówić dzieci, by pomogły sprzątać po skończonej zabawie, idealnie sprawdzi się Pojazd- Zbieracz klocków. Z serii MegaBloks znajdziecie również pociągi, walizeczki z klockami, jeździki lub kreatywne stoliki. Wspaniała zabawa z elementami nauki pozwoli na prawidłowy rozwój dzieci i sprawi, że budowanie zamieni się w kreatywną przygodę.