Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Kucyki My Little Pony

Kucyki My Little Pony

Wśród dziewczynek dużym powodzeniem cieszą się zabawki z serii My Little Pony. Starannie wykonane, kolorowe podobizny ulubionych bohaterek to mnóstwo radości i wiele możliwości kreatywnej zabawy. W naszych sklepach stacjonarnych w Łodzi znajdziecie szeroki wybór zabawek z tej serii.  Małe fanki My Little Pony mogą odgrywać swoje ulubione sceny z filmu lub serialu lub wymyślać nowe, fascynujące przygody.

Księżniczka Luna i Księżniczka Celestia są współwładczyniami krainy Equestrii. Są siostrami, ale ich charaktery bardzo się od siebie różnią. Każda z głównych bohaterek ma dobre serduszko i radosne nastawienie do życia. Applejack razem ze swoją siostrą i babcią mieszka na farmie niedaleko miasteczka Ponyville, reprezentuje klejnot uczciwości. Różowa Pinkie Pie pracuje w Cukrowym Kąciku, jest bardzo przyjacielska i reprezentuje klejnot Śmiechu. Klejnot Szlachetności przypada dla Rarity, białego kucyka z fioletową grzywą i ogonem, która jest bardzo szlachetna, ale potrafi też panikować. Urocza Rainbow Dash reprezentuje Klejnot Lojalności. Jej piękna, tęczowa grzywa wzbudza podziw wśród wielu fanek My Little PonyTwilight Sparkle, fioletowy kucyk reprezentuje Klejnot Magii, najwierniejsza uczennica Księżniczki Celestii potrafi się teleportować, ale troszkę za szybko się złości. Różowowłosa Fluttershy potrafi być nieśmiała, ale to dodaje jej jeszcze więcej uroku. Reprezentuje Klejnot Dobroci.

Wszystkie dziewczynki uwielbiają te magiczne i kolorowe kucyki My Little Pony. Niekończące się możliwości zabawy i tworzenia własnego scenariusza przygód, a przy tym nauka o dobroci, przyjaźni i szlachetności.