Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Atomówki

AtomówkiAtomówki

Stworzone z cukrusłodkości i różnych śliczności przez profesora Atomusa trzy dziewczynki: Bójka, Bajka i Brawurka to główne bohaterki znanego serialu "Atomówki". Każda z nich posiada wyjątkowe umiejętności takie jak latanie, superszybkość, potężną siłę, miotanie piorunami lub laserem z oczu i wiele więcej. Dodatkowo każda Superbohaterka posiada swoja własną, potężną moc, której nie mają pozostałe siostry.

Liderką grupy jest Bójka. Rudowłosa dziewczynka ubrana jest w różową sukienkę z czarnym paskiem i czarnymi bucikami. W walce wykorzystuje logiczne myślenie i pokonuje przeciwników sprytnymi podstępami. Bardzo lubi czytać i się uczyć, dlatego uchodzi za najmądrzejszą z dziewczynek. Jej dodatkową umiejętnością jest lodowy oddech, który zamrozi wszystko na swojej drodze. Bajka jest najbardziej wrażliwą Atomówką. Ubrana jest w niebieską sukienkę, ma blond włosy i niebieską sukienkę. Bardzo lubi rysować i bawić się z jej ulubioną maskotką - Ośkiem. Bajka potrafi porozumieć się w każdym języku, nawet w zwierzęcym. Ta umiejętność bardzo się przydaje podczas niektórych akcji. Brawurka ubrana jest w zieloną sukienkę z czarnym paskiem i budzikami. Zielonooka dziewczynka ma krótkie czarne włosy. Jest porywcza i potrafi być złośliwa. W wolnym czasie doskonali swoje umiejętności walki i ćwiczy nowe techniki ataku.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie pojedyncze figurki z ulubionymi pluszakami dziewczynek, zestawy figurek ze zwierzątkami oraz pluszowe maskotki. Pomóż Atomówkom chronić miasteczko Townsville przed przestępcami. Dzięki zabawkom z tej serii dziewczynki mogą odgrywać swoje ulubione sceny serialu lub tworzyć własne przygody. Wybierz swoją ulubioną bohaterkę i ruszaj do akcji!