Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Ben 10

Ben 10

Ben 10 to serial animowany dla dzieci opowiadający o przygodach dziesięcioletniego chłopca, Bena Tennysona. Jego przygoda rozpoczyna się w momencie kiedy wraz ze swoim dziadkiem i kuzynką Gwen jadą na kemping do lasu. Chłopiec podczas wędrówki znajduje w lesie na pozór zwykły zegarek. Okazuje się, że jest to Omnitrix, zegarek, który dziesięciolatkowi umożliwia przemianę w dziesięciu, różnych kosmitów. Ta przygoda całkowicie zmienia życie zwykłego chłopca. Postanawia on wykorzystywać zegarek i swoje nowe umiejętności do tego by chronić świat przed złem.

Ben Tennyson, sprytny dziesięciolatek, o brązowych włosach i zielonych oczach uwielbia podróżować i przeżywać przygody ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen. Dziadek czuwa nad bezpieczeństwem dzieci i pilnuje, żeby zbytnio się nie kłóciły. W przeszłości Max był Hydraulikiem i zajmował się łapaniem złych kosmitów, co starał się ukryć w tajemnicy przed swoimi wnukami. Jednak po znalezieniu Omnitrixa przez Bena wszystko wyszło na jaw. Gwen jest niezwykle mądrą i ciekawą świata dziewczynką. Uwielbia kłócić się ze swoim kuzynem Benem, ale często również mu pomaga wyjść z tarapatów. Cała rodzina podróżuje samochodem, który nazywają "Gruchotem". Oprócz wcześniej wymienionych bohaterów, poznajemy również kosmitów, w których Ben może się przemieniać za pomocą Omnitrixa. Wśród nich znajdziemy Skalniaka, zbudowanego w całości ze skały, który dzięki swojej wewnętrznej mocy może niszczyć przeszkody i bronie przeciwników. Kulopłot jest ogromny, dzięki swoim mocom jest odporny na lawę, kwasy i laser, a także potrafi przeobrazić się w kulę. Czteroręki ma cztery ręce, jest odporny na ogień i laser, potrafi skakać bardzo wysoko, a klaszcząc w swoje cztery ręcej wytwarza ogromne fale uderzeniowe. Poza nimi Ben może przemienić się jeszcze w takich kosmitów jak Inferno, Turbin Wodny, Szara Materia, Diamentogłowy, Dzikie Pnącze, Mucha, Szybcior, czy Upgrade. Każdy z kosmitów ma wyjątkowe moce, które pozwalają Benowi skutecznie walczyć z czarnymi charakterami i chronić świat przed złem.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie zarówno pojedyncze figurki przedstawiające bohaterów bajki Ben 10, jak i zegarki Omnitrix, dzięki którym sami zyskacie wspaniałe moce i będziecie mogli przeżywać wspaniałe przygody.