Łódź, Kostki Napierskiego 1        42 233 5346 (42 233 LEGO)

Bob Budowniczy

Bob Budowniczy

Bob Budowniczy większość swojego życia spędza pracując na budowie wraz ze swoimi przyjaciółmi. Oprócz ludzi przyjaźni się również z maszynami budowlanymi, które posiadają cechy ludzkie. Bohaterowie każdego dnia wspólnie rozwiązują wiele problemów i przeżywają masę niesamowitych przygód. Czas upływa im w sympatycznej atmosferze, a co najważniejsze pamiętają o tym by darzyć się wzajemnym szacunkiem i pomagać sobie w trudnych sytuacjach.

Bob, główna postać bajki, dba o swoje bezpieczeństwo. W trakcie pracy zawsze ma na głowie swój żółty kask, a także zakłada na siebie specjalne ubranie, które chroni go w razie nieprzewidzianych wypadków. Nosi żółtoczerwoną koszulę, niebieskie spodnie i specjalnie, ochronne, brązowe buty. Marta, to wspólniczka Boba, która zawsze wie jak wyjść z kryzysowej sytuacji. Doskonale zna się na elektryce, więc gdy potrzebny jest specjalista od prądu, to właśnie ona wkracza do akcji. Dla Marty pracuje praktykant, Leon, który jest nieco niezdarny, co czasem psuje plany i przysparza problemów całej drużynie. Tata Leona jest właścicielem stacji benzynowej, ale również mechanikiem, który często robi przeglądy wszystkich maszyn Boba i naprawia je w przypadku nagłych usterek. Oprócz ludzi, w bajce poznajemy również maszyny, które posiadają ludzkie cechy. Żółta Koparka przyjaźni się z Bobem Budowniczym i to ona kieruje całym zespołem maszyn. Jest bardzo mądra i pomocna, ale czasem zdarzy się, że wpędza wszystkich w tarapaty, z których, dzięki pracy zespołowej, udaje się łatwo wyjść. Czerwony Spychacz jest bardzo wesoły i dba o to by wszyscy wokół byli szczęśliwi. Zielony Walec czasem jest marudny i zwraca uwagę na wszelkie detale, ale gdy istnieje taka potrzeba pomoże każdemu. Zdarza mu się opóźniać pracę przez swoją drobiazgowość, ale nie robi tego złośliwie. W świecie Boba Budowniczego wszyscy żyją w przyjaźni, dbają o siebie nawzajem i zawsze sobie pomagają.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie szeroki wybór zabawek z serii Bob Budowniczy. Możecie wybierać wśród figurek, pojedynczych zestawów, puzzli. A także kupić pojazdy z piaskiem kinetycznym lub wspaniałą skrzynkę z narzędziami, dzięki której sami poczujecie się jak Bob Budowniczy. Pamiętajcie! Bob Budowniczy zawsze da radę!