Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Zabawki EPOCH

Zabawki EPOCH

Zabawki firmy Epoch są wykonane z największą dbałością o detale. Firma prężnie działa już od 1958 roku i jest jednym z liderów w Japonii. Marka Epoch w swojej ofercie posiada dwie bardzo popularne dla dziewczynek serie. W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie je obie: Aquabeads oraz Sylvanian Families.

Seria Aquabeads stworzona z myślą o kreatywnych dziewczynkach to mnóstwo twórczej zabawy, dzięki której mogą rozwijać  swoje zdolności manualne, pomysłowość oraz kreatywność. W naszym sklepie stacjonarnym dostępne są zestawy z akcesoriami, akcesoria uzupełniające, kolorowe oraz jednokolorowe zestawy koralików, które uzupełnią każdy zestaw. Zabawa jest niezwykle prosta i w pełni bezpieczna dla zdrowia i skóry dziecka. Koraliki zostały przebadane i posiadają wszelkie, potrzebne do bezpiecznej zabawy atesty. Każdy projekt może być niepowtarzalny, możesz użyć do tego gotowych szablonów lub samodzielnie tworzyć własne kompozycje. W układaniu pomoże specjalny aplikator, dzięki któremu sprawnie przeniesiesz każdy koralik na podkładkę do układania. Kiedy skończysz projektowanie wystarczy spryskać koraliki odrobiną wody i odczekać kilka minut i gotowe! Dla fanek bajek i filmów animowanych dostępne są zestawy z Waszymi ulubionymi bohaterkami.

Kolejną, wspaniałą propozycją od firmy Epoch jest seria Sylvanian Families. Bohaterami są zwierzęta, które żyją w zgodzie z naturą. Zabawki z tej serii są wykonane bardzo szczegółowo z największą dbałością o detale. W YellowHead w Łodzi znajdziecie szeroki wybór domków, sklepów, mebelków, akcesoriów, figurek oraz całych rodzin. Wspaniała narracyjna zabawa rozwinie wyobraźnie dziewczynek i pozwoli na mnóstwo ciekawej rozrywki.

Popularne produkty z serii EPOCH


Leśni Przyjaciele Torebka niespodzianka

Leśni Przyjaciele Torebka niespodzianka

Sylvanian Families EPOCH 5751
Koraliki klejnociki

Koraliki klejnociki

Aquabeads EPOCH 31520
Pastelowe koraliki podstawowe

Pastelowe koraliki podstawowe

Aquabeads EPOCH 31505
Plac zabaw z basenem

Plac zabaw z basenem

Sylvanian Families EPOCH 5746