Łódź, Kostki Napierskiego 1        42 233 5346 (42 233 LEGO)

Zabawki EPOCH

Zabawki EPOCH

Zabawki firmy Epoch są wykonane z największą dbałością o detale. Firma prężnie działa już od 1958 roku i jest jednym z liderów w Japonii. Marka Epoch w swojej ofercie posiada dwie bardzo popularne dla dziewczynek serie. W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie je obie: Aquabeads oraz Sylvanian Families.

Seria Aquabeads stworzona z myślą o kreatywnych dziewczynkach to mnóstwo twórczej zabawy, dzięki której mogą rozwijać  swoje zdolności manualne, pomysłowość oraz kreatywność. W naszym sklepie stacjonarnym dostępne są zestawy z akcesoriami, akcesoria uzupełniające, kolorowe oraz jednokolorowe zestawy koralików, które uzupełnią każdy zestaw. Zabawa jest niezwykle prosta i w pełni bezpieczna dla zdrowia i skóry dziecka. Koraliki zostały przebadane i posiadają wszelkie, potrzebne do bezpiecznej zabawy atesty. Każdy projekt może być niepowtarzalny, możesz użyć do tego gotowych szablonów lub samodzielnie tworzyć własne kompozycje. W układaniu pomoże specjalny aplikator, dzięki któremu sprawnie przeniesiesz każdy koralik na podkładkę do układania. Kiedy skończysz projektowanie wystarczy spryskać koraliki odrobiną wody i odczekać kilka minut i gotowe! Dla fanek bajek i filmów animowanych dostępne są zestawy z Waszymi ulubionymi bohaterkami.

Kolejną, wspaniałą propozycją od firmy Epoch jest seria Sylvanian Families. Bohaterami są zwierzęta, które żyją w zgodzie z naturą. Zabawki z tej serii są wykonane bardzo szczegółowo z największą dbałością o detale. W YellowHead w Łodzi znajdziecie szeroki wybór domków, sklepów, mebelków, akcesoriów, figurek oraz całych rodzin. Wspaniała narracyjna zabawa rozwinie wyobraźnie dziewczynek i pozwoli na mnóstwo ciekawej rozrywki.

Popularne produkty z serii EPOCH


Koraliki gwiazdki - zwierzęta

Koraliki gwiazdki - zwierzęta

Aquabeads EPOCH 31602
Koraliki gwiazdki

Koraliki gwiazdki

Aquabeads EPOCH 31603
Wesołe zwierzątka zestaw uzupełniający

Wesołe zwierzątka zestaw uzupełniający

Aquabeads EPOCH 31915
Przytulny domek wiejski - zestaw startowy

Przytulny domek wiejski - zestaw startowy

Sylvanian Families EPOCH 5303