Łódź, Kostki Napierskiego 1        42 233 5346 (42 233 LEGO)

Zabawki Mattel

Zabawki Mattel

Producent zabawek Mattel produkuje zabawki dla dzieci już od ponad 70 lat. Różnorodność produktów sprawia, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie. W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie szeroki wybór zabawek firmy Mattel, które dzielą się na kilka serii.

Flagową serią dla dziewczynek jest Barbie. Znane i lubiane na całym świecie lalki znajdziecie w różnych wersjach i zestawach. W YellowHead występują podstawowe lalki Barbie oraz Keny, zestawy z akcesoriami, domki dla lalek oraz liczne akcesoria uzupełniające i ubranka. Kolejną serią dla dziewczynek, która zyskuje coraz większą popularność są laleczki i zestawy Enchantimals. Jest to grupa przyjaciółek, która żyje w zgodzie z naturą. Każda z nich posiada swoje zwierzątko i upodabnia się do niego, aby być jeszcze bliżej natury. Chłopcy uwielbiają serię Hot Wheels. Mali miłośnicy motoryzacji znajdą pojedyncze resoraki, samochodziki na licencji Marvel, DC czy Star Wars, zestawy tematyczne oraz liczne akcesoria. Wsiądź do pojazdu i bądź mistrzem kierownicy. Pokonuj niebezpieczne tory, urządzaj szalone kraksy i ścigaj się bez końca. Dla najmłodszych dzieci YellowHead w Łodzi oferuje serię Fisher Price. Mnóstwo edukacyjnych i interaktywnych zabawek dla najmłodszych, grzechotki, chodziki, jeździki oraz produkty, które nadają się już od pierwszych dni życia. Każdy Maluszek będzie mógł ćwiczyć swoje zdolności manualne, rozwijać spostrzegawczość oraz nauczy się kolorów, kształtów, pierwszych literek i cyferek oraz wiele więcej. Duże, kolorowe zabawki idealnie nadają się dla małych rączek. 

Firma Mattel produkuje również zabawki na licencji seriali lub pełnometrażowych filmów animowanych. W naszym sklepie w Łodzi znajdziecie między innymi zabawki inspirowane serialem Bing, Dora, Monster High, Shimmer i ShineTomek i Przyjaciele oraz filmem animowanym Auta. Szeroki wybór oraz różnorodność produktów sprawi, że wspaniała zabawa nie będzie miała końca.

Popularne produkty z serii Mattel


Mały samochodzik

Mały samochodzik

Hot Wheels MATTEL 5785
Zestaw do rozbudowy - Skrzyżowanie Szalona Mijanka

Zestaw do rozbudowy - Skrzyżowanie Szalona Mijanka

Tomek i przyjaciele MATTEL BMK81 / DVF78
Dziki dinozaur Rhamphorhynchus

Dziki dinozaur Rhamphorhynchus

Jurassic World MATTEL GWC93 / HCL81
Karty UNO

Karty UNO

Gra MATTEL W2085