Łódź, Kostki Napierskiego 1        42 233 5346 (42 233 LEGO)

Klocki Playmobil

Klocki Playmobil

Playmobil to marka, która powstała w 1974 roku i przez wszystkie lata swojej obecności na rynku zyskała wśród dzieci wielu fanów. Od momentu pojawienia się zabawek Playmobil zostało wyprodukowanych ponad 3 miliardy figurek, które są znakiem rozpoznawczym firmy. Wśród zestawów każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Są one podzielone tematycznie, na zestawy dla chłopców i dziewczynek, a także na kategorie wiekowe. Zabawki Playmobil są wykonane niezwykle staranie, z bezpiecznych materiałów. Doskonale dopasowują się do dziecięcych rączek, a zabawa nimi to wspaniałe, rozwijające wyobraźnię i kreatywność chwile!

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie szeroki wybór zabawek marki Playmobil. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Z myślą o najmłodszych dzieciach powstała seria 1.2.3. Znajdziecie w niej zestawy przeznaczone dla dzieci od 1.5 roku życia. Zabawki z tej serii charakteryzują się przyjazną kolorystyką, która zachęca maluszki do zabawy. Seria wspaniale rozwija i pomaga uczyć się poprzez zabawę już od najmłodszych lat. Pozostałe serie, które znajdziecie w YellowHead skierowane są do dzieci od 4 roku życia. Każdy chłopiec może wybierać pomiędzy zestawami z policją, strażą pożarną, ratownikami górskimi. Taka tematyka charakteryzuję serię City Action. Nie zabraknie również propozycji dla małych fanów motoryzacji. W serii Action chłopcy znajdą zdalnie sterowane samochodziki sportowe, które zapewnią wspaniałą zabawę na długie godziny. Wśród propozycji dla chłopców są również serie takie jak Dragons, oparta na filmie "Jak wytresować smoka", Top Agents, Ghostbusters, The Explorers, Super 4, Knights, czy Pirates. Dziewczynki natomiast mogą wybierać pomiędzy takimi seriami jak Princess, Dollhouse, czy City Life. Wśród zabawek Playmobil znajduje się również wiele zestawów, które są uniwersalne i równie chętnie bawią się nimi chłopcy i dziewczynki. 

Wyjątkowa zabawa zestawami Playmobil pobudza dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Zachęca maluchy do ogrywania ról i stworzenia swojego miniutarowego świata z klocków. Wybierzcie swój ulubiony zestaw i zacznijcie zabawę już teraz!

Popularne produkty z serii Playmobil


Duży traktor z akcesoriami

Duży traktor z akcesoriami

Country Playmobil 71004
Figurka Dziewczynka 21 edycja

Figurka Dziewczynka 21 edycja

Playmobil Playmobil 70733
Blokada policyjna

Blokada policyjna

City Action Playmobil 6924
Kucyk niemiecki do kolekcjonowania

Kucyk niemiecki do kolekcjonowania

Country Playmobil 70522