Łódź, Karolewska 25            503 189 042

CoolMaker

CoolMaker

Niezwykle kreatywna seria Cool Maker wydobywa z dziewczynek wiele talentów i pozwala na mnóstwo twórczej zabawy. Towarzysząca zabawie radość tworzenia sprawia, że dziewczynki rozwijają zdolności manualne, a widząc efekt końcowy swojej pracy będą z siebie dumne i zadowolone. W naszych sklepach stacjonarnych w Łodzi dostępna jest szeroka gama produktów z serii Cool Maker. 

Flagowym produktem jest uwielbiana przez dziewczynki maszyna do szycia. Produkt jest w pełni bezpieczny i przystosowany do dziecięcych rączek. Sprawi mnóstwo radości małym projektantkom zainteresowanym modą. Zestaw zawiera kolorowe materiały, które z łatwością można przerobić na własne projekty. Niezbędne narzędzia oraz akcesoria uzupełniające i dodatki znajdują się w opakowaniu. Jeśli wykorzystasz już wszystkie materiały, nie musisz się martwić, ponieważ dostępne są również trzy wersje kolorystyczne materiałów uzupełniających. Z dodatkowych materiałów każda mała projektantka będzie mogła stworzyć fartuszki, plecaczki lub torebki, a potem nosić z dumą swoje projekty. 

Seria Cool Maker zawiera również zestawy do tworzenia torebek. Możesz projektować i stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl. Dzięki Cool Maker kreatywna zabawa nie będzie miała końca, a dziewczynki będą mogły wyrazić siebie poprzez swoje prace. Piękne stylizacje idealnie sprawdzą się również jako prezent dla kogoś bliskiego. Dzięki serii Cool Maker każda mała dziewczynka będzie mogła wcielić się w rolę projektantki i tworzyć swoje własne, unikalne, wspaniałe projekty.