Łódź, Kostki Napierskiego 1        42 233 5346 (42 233 LEGO)

Klocki LEGO® Creator

Klocki LEGO® Creator

Lego Creator jest to seria przeznaczona zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Każdy mały konstruktor znajdzie dla siebie idealny zestaw. Seria Lego Creator zapewnia mnóstwo konstrukcyjnej zabawy, dzięki czemu dzieci mogą ćwiczyć swoje zdolności manualne. Wspaniała zabawa nie będzie miała końca, ponieważ każdy zestaw z serii Lego Creator można zbudować na trzy różne sposoby. Instrukcję są dołączone do zestawów. W niektórych kompletach znajduje się świecący klocek, który imituje światło, ogień w ognisku lub promień lasera.

W naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi znajdziecie duży wybór klocków z serii Lego Creator. Z myślą o chłopcach zostały stworzone zestawy zawierające klocki, z których mogą zbudować przeróżne pojazdy, maszyny latające, roboty czy Skatepark. Dla małych fanów motoryzacji polecamy zestaw Potężne silniki. Możesz zbudować super szybką wyścigówkę, którą przebudujesz na hot roda lub motorówkę do ścigania się po falach. W zestawie Zabawy na dworze znajdziecie instrukcje i klocki potrzebne do zbudowania helikoptera ratowniczego z wyciągarką, terenówkę lub obozowisko z łódką. 

Dziewczynki wybierają zestawy, z których można zbudować piękne i nowoczesne wille, piętrowe domy oraz sklepy. W każdym z nich znajdziesz wiele szczegółów takich jak urządzona kuchnia, sypialnia i łazienka oraz akcesoria potrzebne do narracyjnej zabawy. Każdy z budynków został zaprojektowany z największą dbałością o szczegóły. Niektóre budynki takie jak Nowoczesny dom i Rodzinna willa i są modułowe, to znaczy, że możesz w łatwy sposób zmienić wygląd budynku zamieniając miejscami poszczególne moduły. Poznaj nieograniczone możliwości budowania z serią Lego Creator i stwórz swoje własne miasteczko marzeń.

Popularne produkty z serii LEGO® Creator


Drzewko bonsai

Drzewko bonsai

LEGO Creator 10281
Przygoda w promie kosmicznym

Przygoda w promie kosmicznym

LEGO Creator 31117
Kosmiczny robot górniczy

Kosmiczny robot górniczy

LEGO Creator 31115
Domek na drzewie na safari

Domek na drzewie na safari

LEGO Creator 31116