Łódź, Karolewska 25            503 189 042

Pottery Cool

Pottery Cool

Pottery Cool od firmy Spin Master to seria dla wszystkich małych artystów i miłośników kreatywnego spędzania czasu. Jeśli kiedyś marzyliście o wizycie w prawdziwej pracowni ceramicznej, dzięki tej serii możecie mieć swoją własną pracownię do tworzenia z gliny w swoim domu! Już teraz możecie tworzyć z gliny wspaniałe dzieła sztuki, przedmioty użytkowe i wszystko to co akurat podsunie Wam wyobraźnia.

W naszych sklepach stacjonarnych w Łodzi znajdziecie wszystko co niezbędne, żeby rozpocząć zabawę w rzeźbiarza. Zestaw Pottery Cool Pracownia do tworzenia z gliny to doskonały produkt, żeby rozpocząć swoją przygodę z lepieniem z gliny. Zestaw ten to koło garncarskie zasilane na baterie, a także wszelkie niezbędne produkty. W opakowaniu znajdziecie  krążki gliny, specjalny dozownik do wody, farby, szablony i akcesoria niezbędne do tworzenia glinianych arcydzieł. Wystarczy wprawić w ruch koło garncarskie, wziąć gliniany krążek i zacząć zabawę. Gdy rzeźba będzie już uformowana należy ją zostawić do wyschnięcia. To jednak nie koniec zabawy. Gdy wszystko już będzie suche rzeźbę można pomalować specjalnymi farbkami! Zestawy są w pełni bezpieczne dla dzieci, a rzeźby nie wymagają wypalania w piecu. Wystarczy, że wyschną na powietrzu. Z gliny mogą powstać zarówno produkty użytkowe takie jak skarbonka, miseczki, wazony, garnuszki, jak i wspaniałe dzieła sztuki, które możecie później wręczyć komuś w prezencie, bądź udekorować nimi swój pokój. Oprócz Pracowni do tworzenia z gliny w naszych sklepach dostępne są zestawy uzupełniające, zawierające samą glinę, lub dodatkowe akcesoria! Uruchomcie koło garncarskie i swoją wyobraźnie i zostańcie artystami z serią Pottery Cool!

W tej serii znajdziecie również zestawy pozwalające tworzyć wspaniałe ozdoby i biżuterię, którą później możecie wykorzystać w wymyślonych przez siebie stylizacjach, lub podarować ją komuś bliskiemu!